10 vaikų mama pasidalijo savo grožio ir jaunystės paslaptimi

Žiūrint į šią moterį neįmanoma įsivaizduoti, kad ji 10 vaikų motina. Visas savo atžalas ji gimdė pati, be to, paskutinį kartą jai gimė net 3 stipruoliai.

Šios motinos-didvyrės vardas – Viktorija Džatijeva. Jos sutuoktinis – dukart Olimpinių žaidynių laisvųjų imtynių čempionas Macharbekas Chadarcevas. Nepaisant to, kad jos vyras – žymi asmenybė, pati Viktorija renkasi likti šešėlyje. Todėl kiekviena jos fotografija ir interviu sukelia audringus aptarinėjimus internete.

Neseniai Viktorija papasakojo apie savo asmeninį gyvenimą. Jaunystėje ji ir įsivaizduoti negalėjo, kad pagimdys tiek vaikų. Jai atrodė, kad ir trys vaikai daugoka.

Po vestuvių su ja Macharbekas pajuokavo, kad nori penkių, o vėliau – kaip dievas duos. Aukštesnės jėgos pasirodė dosnios. Vyriausias sūnus neseniai tapo pilnametis.

Trynukams šių metų spalį sukaks ketveri. Įdomu, kad visų šešių sūnų vardai prasideda „A“, o keturių dukterų – „M“.

Kai Macharbekas pasiėmė žmoną ir trynukus sūnus iš gimdymo namų, Viktorija svėrė daugiau nei 100 kg. Daugiavaikė mama sugebėjo ne tik numesti antsvorį, bet ir sugrąžinti figūrai lieknumą. Viktorija įrodė, kad moteris, nepaisant vaikų gimimo, gali atrodyti prisižiūrėjusi ir liekna.

Paslapties, kaip išlikti tokia gražia, Džatijeva neturi. Ji tiesiog sportuoja treniruoklių salėje 3 kartus per savaitę, rytais bėgioja ir sveikai maitinasi.

Bet iš pradžių treniruotės jai ėjosi sunkiai. Macharbekui vos ne jėga tekdavo pakelti sutuoktinę iš lovos rytiniam bėgimui. Užtai dabar Viktorija bėgioja su malonumu. „Kiekviena mano diena jau daug daug metų prasideda nuo šypsenų ir mano vaikų švelnumo. Ir tai svarbiausia, už tai aš dėkinga dievui ir vyrui“,- pažymi moteris.

Ji pastebi ir tai, kad per paskutinį nėštumą buvo toli nuo idealių formų. Tada jos svoris viršijo 100 kg. Kadangi organizmas jau nebe jaunas, po gimdymo darbuotis teko daug. Užtai rezultatas akivaizdus.

You cannot copy content of this page