11 gudrybių su paprasta folija, apie kurias vargu ar girdėjote

Šeimininkės jau seniai naudoja foliją kepimui orkaitėje, todėl kad ji visada yra po ranka. Pasirodo, foliją galima naudoti ne tik patiekalų ruošimui.

Mes surinkome geriausius folijos panaudojimo būdus namų ūkyje.

1. Naudokite kaip piltuvėlį.


2. Lyginkite drabužius iškart iš abiejų pusių. Patieskite folijos po drabužiais, prieš lygindami juos, kaip parodyta foto.


3. Pagaląskite žirkles.


4. Prailginkite baterijų gyvavimo laiką.


5. Nuimkite statinį krūvį nuo daiktų. Įdėkite į skalbimo mašiną porą folijos kamuoliukų kartu su skalbiniais. Po skalbimo daiktai nesielektrins ir prie jų nelips plaukai, vilna ir smulkios šiukšlės.


6. Išvalykite lygintuvą.

7. Apsaugokite patiekalą nuo pridegimo. Kad apsaugotumėte keptuvę nuo pridegimo, uždenkite ją folijos sluoksniu. Taip jūs galėsite paruošti patiekalą nenaudodami aliejaus.

8. Nuvalykite rūdis nuo chromuotų paviršių. Susukite gabaliuką folijos į kamuoliuką, sudrėkinkite jį ir stipriai patrinkite chromuotą paviršių, ant kurio yra rūdžių.


9. Naudokite pakavimui.


10. Padarykite formeles sausainiams.

11. Išbalinkite dantis. Sumaišykite truputį maistinės sodos su dantų pasta, o paskui storu sluoksniu ištepkite foliją. Stipriai prispauskite prie dantų. Po valandos pašalinkite foliją ir kruopščiai išskalaukite burną.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page