3 paprasti kasdieniai įpročiai veido jauninimui ir stangrinimui

Kad veidas natūraliu būdu grįžtų „į savo vietą“, sustangrėtų, dingtų pagurklis, o raukšlelės ant kaktos ir aplink burną taptų mažiau pastebimos, pakanka įtraukti į savo gyvenimą 3 paprastus kasdienius įpročius. Šie pratimai lengvi, tačiau reikia reguliarumo, kad pamatytumėte realius rezultatus.

Pratimas „Liežuvis prie gomurio“

Patikrinkite, kokia dabar yra jūsų liežuvio padėtis: kaba laisvai, guli apačioje ar tik galiuku liečiasi prie gomurio? Visa tai sukelia veido „plaukimą žemyn“, atsiranda pagurklis, o skruostikaulių tiesiog nesimato. Teisinga padėtis – visas liežuvis stipriai prispaustas prie gomurio. Padarykite tai tiesiog dabar ir patikėkite: pagurklis iškart pasitempia, o skruostikauliai pakyla aukščiau. O juk tai taip paprasta!

Pratimas „Skalpo masažas“

Veido patinimas ir raukšlelės kaktoje – susikaupusio skysčio po galvos oda rezultatas. Apčiupinėkite kaktą:jūs turite iškart atsiremti į kaulą. Jei ten yra nors mažiausias minkštumas ir kažkas panašaus į vandens sluoksnį, jo reikia nedelsiant atsikratyti. Paprasčiausiai masažuokite, patempdamos visą odą į viršų link pakaušio nors kartą per dieną, geriausia ryte pabudus.

Šis pratimas ne tik išlygins kaktos raukšleles, bet ir pašalins veido patinimą bei sustangrins vokus. Papildomas bonusas – geras plaukų augimas.

Pratimas „Šypsena link skruostikaulių“

Kai visas liežuvis tvirtai prispaustas prie gomurio, šypsotis link skruostikaulių – lengva ir natūralu. Pabandykite šį paprastą pratimą: jis išlygina raukšleles aplink burną ir palaiko skruostikaulių raumenų tonusą. Įveskite šiuos 3 paprastus įpročius į savo gyvenimą ir veidas pasikeis jau per porą savaičių!

You cannot copy content of this page