4 gražių lūpų paslaptys, kurios neišduos jūsų amžiaus

1. Apimtis – neatsiejama gražios lūpų srities dalis.
Plonos lūpos automatiškai mūsų suvokiamos kaip vyresnio amžiaus žmogaus lūpos, o putlesnės lūpos – tai jaunystės ir patrauklumo požymis. Su amžiumi lūpos tikrai praranda savo apimtį. Tai susiję su kai kuriais faktoriais:
– viršutinio žandikaulio pokyčiai;
– poodinės riebalinės ląstelienos atrofija;
– lūpų kampučių nusileidimas.
Atstatyti ar pataisyti lūpų formą galima įvedant hialurono rūgšties pagrindo užpildus. Šios procedūros poveikio trukmė sudaro apie metus, paskui reikėtų ją kartoti.

2. Ryškumas – lūpų sritis turi išsiskirti.
Šiuo atveju turimas omenyje lūpų spalvos ir jų kontūro ryškumas. Kuo ryškesnė ir sodresnė lūpų spalva (proto ribose, suprantama), tuo žmogus atrodo jaunesnis.

3. Rūkymas – pagrindinis idealios lūpų srities priešas.
Priminsime, kad rūkymas – pagrindinis lūpų priešas. Tai mechaninis faktorius, kuris turi įtakos „rūkoriaus“ raukšlių atsiradimui aplink lūpas, su kuriomis kovoti labai sunku. Tai yra tinklelis iš smulkių raukšlelių, esančių virš burnos linijos. Maža to, kad lūpų sritis ir be to linkusi į raukšlių atsiradimą dėl anatominių ypatybių ir didelio judrumo, šis procesas greitėja ir yra apsunkinamas dėl žalingo įpročio poveikio. Be to, rūkymas greitina viso veido odos vytimą, todėl šio įpročio atsisakymas – būtina gražios lūpų srities sąlyga.

4. Vandens trūkumas.
Trūkstant vandens lūpų srities grožis neįmanomas.
Tai chroniška dehidratacija. Ji gali kilti nesilaikant gėrimo režimo ir trūkstant higieninės lūpų priežiūros. Nepamirškite atlikti lūpų pylingo ir naudoti higieninio lūpdažio namie ir lauke. Nepalankus oro sąlygų, ar tai būtų vėjas, šaltis ar saulės spinduliai, poveikis jautriai lūpų srities odai, prives iki to, kad jūsų lūpos atrodys negražiai. Todėl nepamirškite drėkinimo tiek iš išorės, tiek iš vidaus (gerkite gryną vandenį).
Naudodami mūsų rekomendacijas praktikoje, jūs visada atrodysite jaunai, gražiai ir patraukliai!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page