Vaikinas apsimetė negyvu, kad apgautų šunis, o paskui pasigailėjo

Jaunas amerikietis sugalvojo apgauti savo šunis. Jaunuolis suvaidino, kad jam pasidarė bloga ir nugriuvo ant grindų. Iš pradžių ištikimi augintiniai išsigando dėl savo šeimininko, bet paskui „pasitarę“ savo šuniška kalba ėmėsi jį gelbėti, pasirinkę gana originalų būdą.

Brajanas turi du gauruotus augintinius: vokiečių aviganį Maksą ir auksaspalvį retriverį Merfį.

Vaikinas su savo keturkojais draugais praleidžia labai daug laiko. Net sukūrė jiems atskirą paskyrą Instagrame, kur talpina nufilmuotus video.

Reikia pasakyti, kad šuneliai gana populiarūs internete, juos seka daugiau nei 300 tūkstančių foloverių. Tačiau įrašo, kuriame Brajanas pasišaipė iš savo šunų, dėka Maksas ir Merfis išvis tapo Instagramo žvaigždėmis.

Žiūrėdamas šį video pastebi, kad šuneliai jau ne pirmą kartą mato tokius pokštus. Ir jie žino, kaip gelbėti šeimininką. Iš pradžių Maksas „patikrino“ pulsą, o Merfis pabandė atlikti širdies masažą, užšokęs ant Brajano nuo sofos.

Smūgis teko pilvui ir buvo toks stiprus, kad vaikinas net susiraukė iš skausmo, tačiau buvo „išgelbėtas“ savo keturkojų draugų. Kad būtų suprantama, ką „tariasi“ šunys, Brajanas pridėjo įrašui subtitrus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page