4 suaugusios moters įgūdžiai, ištrinantys jos amžių

Kur patrauklių brandžių damų, kuriomis žavisi visi aplink, paslaptis?

Jos naudojasi sekančiais principais.
Požiūris į gyvenimą atsispindi tame, kaip moteris atrodo ir tame, kaip ją priima aplinkiniai.

Jaunystė puiki ir patraukli a priori. Tačiau jauna moteris dažnai tik pritraukia susižavėjusius žvilgsnius, bet ne nuoširdžias kitų žmonių simpatijas. Yra toks magnetinis patrauklumas, kai link jūsų linksta aplinkiniai. Ir tai nepriklauso nuo amžiaus.

Įžengdama į vidutinį amžių, moteris įgauna tą veidą, kuris atspindi jos gyvenimišką patirtį. Išgyventos emocijos virto smulkiomis raukšlelėmis. Mes jas kruopščiai šaliname įvairiomis gudrybėmis ir kosmetinėmis priemonėmis. Tačiau to, kas viduje, pakeisti negalima. Ir su metais išorinis įsikišimas nepadovanos jums jaunos ir žydinčios išvaizdos. O žvilgsnis? Kiek daug jis gali pasakyti apie savo savininkę…

4 brandžios moters įgūdžiai, kurie ištrina jos amžių

Kai kurios moterys uždeda sau kryžių ir sako, kad jos „senos“ 45 metų ar net 39. O kitos siekia nugyventi turiningą ir ryškų gyvenimą nepriklausomai nuo to, kokia gimimo data jų pase.

Tai kur patrauklių brandžių damų, kuriomis žavisi visi aplink, paslaptis? Jos naudojasi sekančiais principais.

1. Tausoti save
Šiandien priimta orientuoti savo gyvenimą išskirtinai sėkmei. Mes kasdien plūkiamės iki vėlyvo vakaro, gyvename nuolatiniame strese. To pasekoje organizmas susidėvi greičiau šiose lenktynėse dėl vietos po saule. Su metais naudinga rasti protingą balansą tarp „noriu“ ir „galiu“. Ir brandi moteris nedirbs iki nukritimo dėl kažkokio pripažinimo ir socialinio statuso. Ji tausoja savo resursus.

2.Sekti tai, ką kalba
Priimta manyti, kad visos moterys be išimties priima senėjimą kaip kažką negatyvaus.
Tačiau brandi dama turi daugybę privalumų prieš jaunas „seseris“. Ji sumanesnė, išmintingesnė, patyrusi. Ir niekada garsiai savęs nekritikuoja.

3. Mylėti savo kūną be kalbų
Tam tikrame amžiuje kūnas nustoja būti mergaitiškai pasitempęs, stangrus. Nuo fiziologijos nepabėgsi. Ir mes pradedame pastebėti nepatrauklius ir labai liūdinančius suglebimus ir raukšles tam tikrose vietose.

Tačiau fokusavimasis į amžiaus pokyčius gali pabloginti požiūrį į save. Svarbu priimti savo fizinį senėjimą ir stengtis pagal galimybes palaikyti kūno tonusą. Tada vizualiniai pokyčiai praranda savo svarbą. Jie tampa ne tokie jau dramatiški. Svarbu susitelkti ties tuo, kad suteiktume savo kūnui malonumo ir džiaugsmo.

Galima pradėti vaikščioti į baseiną, užsiimti joga ir kvėpavimo praktikomis. Ir tada jūsų kūnas jus tik džiugins.

4. Sveikas smalsumas ir asmenybės augimas

Pasaulyje dar tiek nepažinto ir įdomaus! Su metais galvos smegenys jau nebe tokios imlios naujoms žinioms, informacijai (jūs turbūt atkreipėte dėmesį, kad darosi sunkiau mokytis užsienio kalbų). Tačiau smegenys puikiai nusiteikusios ryšių kūrimui.

Patrauklios moterys godžios gyvenimo, atviros viskam, kas nauja ir įdomu. Jos praktikuoja asmenybės augimą ir nesustoja ties pasiektu. Čia svarbiausia jų paslaptis.

You cannot copy content of this page