Nepataisoma mobiliojo telefono žala: dabar jūs būsite atsargesni!

Jūs tiesiog dabar sėdite per savo mobilųjį telefoną, ar tiesiog susirašinėjate su draugais? Tada jums reikia minutėlę susimąstyti apie savo laikyseną.

Jei jūs sėdite ar stovite neteisingai, jūs nesąmoningai padidinate apkrovą savo stuburui iki 27 kg!

Kodėl pavojinga naudotis mobiliuoju
Vidutiniškai žmogaus galva sveria 10-12 kg, o tai reiškia, kad jūsų stuburą nuolat veikia toks pat svoris, jei, žinoma, jūsų galva nulenkta. Nulenkę galvą jūs didinate stuburo apkrovą.

Nesenų tyrimų rezultatai rodo, kad jei jūs palenkiate galvą vos 15 laipsnių, jūs padidinate savo stuburo apkrovą iki 12 kg, jei palenkimas sudarys 30 laipsnių,apkrova išauga iki 20 kg, 45 laipsniai – 22 kg, o palenkus 60 laipsnių – iki 27 kg. Blogiausia, kad dauguma žmonių laiko galvą nulenkę 60 laipsnių, tuo metu, kai skaito tekstą savo mobiliajame telefone.

Tai turi gana daug pasekmių – skausmai kakle, sausgyslių, raiščių ir raumenų apkrova.
Todėl sekantį kartą, kai jūs paimsite į rankas savo mobilųjį telefoną – susitelkite ties savo laikysena, ištiesinkite nugarą ir pakelkite galvą. Ir jums bus nebaisios netaisyklingos laikysenos pasekmės.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page