5 vaikų motina publikavo savo pilvo nuotrauką, kad įrodytų, jog moters kūnas gražus visada!

Dietos, botoksas, apdarai, šukuosenos…Kartais atrodo, kad mūsų pasaulis pernelyg paviršutiniškas: žmones, kurie netelpa į įprastus rėmus, teisia labai griežtai. Taip nuo mūsų slepiasi tiesa apie tai, kad grožis – tai kažkas gilesnio, jis neguli paviršiuje. Ir daugiavaikė mama įrodė tai, be baimės demonstruodama savo kūną po gimdymo visam pasauliui.

Susipažinkite su Brenda Sterns – mama, nuomonių lyderiu ir pavyzdžiu visiems.

„Po gimdymo tai atrodo taip“

Kai Brendai gimė 5 vaikas, ji susidūrė su pogimdymine depresija. Praėjo jau 3 mėnesiai, bet kūnas negrįžo į ankstesnę formą. Brenda nesijautė komfortiškai jame ir buvo nelaiminga. Taip truko iki tol, kol ji nenustojo kreipti dėmesį į emocijas ir nepradėjo fokusuotis į realybę. O realybė tokia, kad mano kūnas stiprus ir gražus…kaip ir jūsų“,- parašė Brenda socialiniuose tinkluose.

Ji padarė šią fotografiją ir pasidalijo socialiniuose tinkluose savo mintimis: „Aš padariau šią foto, kad priminčiau sau, kad neturi reikšmės, kaip atrodo mūsų kūnas šiuo momentu. Atėjo laikas įvertinti mūsų vidinį grožį“. Dauguma žmonių rado jos poste įkvėpimo, bet buvo daug vadinančių jį bjauriu dėl to, kad ši moteris rodo, kaip atrodo jos kūnas po gimdymo.

Bet šie komentarai nenusmukdė jos savivertės. Priešingai, ji sukėlė judėjimą dėl visuomenės dėmesio atkreipimą į motinystės grožį. Moterys dėkingos Brendai už jėgą ir motyvaciją, kurią jos gauna iš jos. „Tu nuostabi, mamyte!“,- dažnai rašo jai komentaruose.

Bet svarbiausia mintis, kurią ji nori pasakyti visiems, – reikia atminti, kad vaikai priima mamos vaizdinį bendrai. „Jie žino, kas mūsų širdyse. Jų meilė besąlygiška. Tai viskas, kas turi reikšmę“,- sako Brenda. Šalia to bet kokie smerkiantys komentarai praranda bet kokią prasmę.

Laikais, kai pasaulį valdo grožio standartai, visada malonu išgirsti istoriją apie drąsią moterį, metančią jiems iššūkį. O ką jūs pasakytumėte toms mamoms, kurios nepatenkintos savo išvaizda?

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page