6 įpročiai, kurių jums reikia atsikratyti, kad rastumėte laimę

1. Jūs nerimaujate dėl ateities ir dėl to, ką apie jus galvoja kiti žmonės.
Nerimas suteikia jums kontrolės iliuziją. Šio įpročio pagalba mūsų protas bando išspręsti problemą, kuri arba negali būti išspręsta, arba iš tiesų nėra problema.

2. Jūs slopinate savo jausmus viešumoje.
Mes visi nuo vaikystės mokėmės kontroliuoti save ir maskuoti savo emocijas, todėl kad manėme, jog jas rodyti nepadoru. Keisčiausia, kad mes jas slepiame net nuo pačių artimiausių žmonių.

3. Jūs nekovojate dėl savo interesų ir plaukiate pasroviui.
Daugumai žmonių nepatinka konfliktas. Bet tai todėl, kad jie nežino, jog iš to galima išpešti daug naudos. Niekam nepatinka sudaryti grubaus ar agresyvaus žmogaus įspūdį. Todėl mes neišreiškiame savo nuomonės ir paprasčiausiai tylime. Bet juk konfliktuose ne tik rėkia ir barasi. Juose galima išreikšti atkaklumą.

4. Jūs piktai ir grubiai kalbatės su pačiu savimi.
Mes visi turime vidinį balsą. Mes tariamės su juo ką apsirengti arba ką apie mūsų šukuoseną galvoja kolega. Bet dažniausiai savo galvoje mes palaikome ne pačius maloniausius dialogus. Mes barame save, kritikuojame ir net pravardžiuojame.

Pamąstykite: jei jūs kalbėtumėte su kitais žmonėmis taip pat, kaip kalbatės patys su savimi, pas jus, greičiausiai, nebūtų nei darbo, nei draugų. Problema tame, kad mus nuo vaikystės mokė būti griežtais sau. Kodėl? Tai buvo motyvacija ir geriausias būdas priversti save būti disciplinuotais ir siekti tikslo.

5. Jūs bandote susidoroti su stresu.
Pas jus chroniškas stresas ir jums sako, kad su juo reikia susidoroti? Tai – siaubingas problemos sprendimas. Todėl, kad tai tik gydo simptomus, o ne pagrindinę „ligą“.

Streso valdymas – pleistras. Jums reikia pašalinti pirminę streso (streso sukėlėjo) priežastį, o ne savo jausmus ir pojūčius ( jūsų reakciją į jį).

6. Jūs besąlygiškai tikite savo mintimis.
Susimąstykite, kiek daug kartų jūs kentėjote dėl šio įpročio. Jūs „graužėte“ save ir kankinotės dėl to, ko prisigalvojote. Atminkite: jūsų mintys neypatingos. Vystykite savyje skepticizmą. Taip, jos rasis jūsų galvoje. Tačiau nekreipkite į jas didelio dėmesio. Juk jei jūs tai darysite, jūs provokuosite protą kurti dar daugiau pražūtingų idėjų savo galvoje.

Geriau taip nedarykite. Jūs tapsite žymiai laimingesnis, jei atsikratysite šio įpročio.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page