6 moterų bruožai, kurie traukia vyrus – ir kalba visiškai ne apie išvaizdą

Manote, kad vyrams įspūdį daro tik išvaizda? Visai ne.

Jei jūs norite rimtų santykių, tai išvaizda atlieka toli gražu ne pagrindinį vaidmenį.

Štai 6 dalykai, kurie iš tikrųjų traukia vyrus:

1. Pasitikėjimas savimi.
Vyrams nepatinka moterys, kurių vienintelis tikslas gyvenime – tai įtikti vyrui. Tai nepatrauklus bruožas.

Vienas dalykas – būti gera moterimi, tačiau visiškai kitas – neturėti gyvenime jokio tikslo, išskyrus romantiškus santykius.
Pasitikėti savimi nereiškia būti išdidžia ar savimyla.

Tai reiškia kontroliuoti savo gyvenimą, tikėti tuo, ką jūs darote ir kas esate. Tai reiškia neleisti svetimai nuomonei daryti įtakos jūsų savivertei.

Nieko nėra geriau, nei savimi pasitikinti moteris, kuri spinduliuoja pozityvą, tačiau tuo pačiu yra kukli ir nereikalauja niekieno įvertinimo. Jai 100% komfortiška būti tuo, kuo ji yra, tačiau ji vertina vyrą, kuris gali padaryti ją dar laimingesne.

2. Moteriškumas.
Vyrams nepatinka moterys, kurios apsimeta silpnomis ir bejėgėmis, bandydamos sužavėti vyriškį. Tokia galima tik pasinaudoti ir pamiršti.

Būkite moteriška, tačiau neapsimetinėkite tuo, kuo jūs nesate. Vyrams patinka tos, dėl kurių reikia įdėti pastangų, todėl kad tai kelia jų savivertę.

Būkite moterimi, kuri gali pasirūpinti savimi, tačiau nepamirškite leisti vyrui jus užkariauti. Jis neturi manyti, kad jums reikia jo pritarimo visur, tačiau jam norisi jaustis reikalingu.

3. Intelektas.
Nemanykite, kad vyrams patinka kvailutės! Tokios patinka tik neprotingiems vaikinams. Todėl kad tik tikras vyras gali įvertinti protingą moterį ir neišsigąsti jos proto.

Moteriškas protas užveda. O štai kas nepatinka vyrams, tai moteris, kuri skaito jiems paskaitas arba naudoja savo protą prieš juos. Jiems nepatinka moterys, kurios laiko save protingesnėmis už visus. Tai atstumia.

4. Nepriklausomybė.
Egzistuoja stereotipas, kad nepriklausomai moteriai nereikia vyro, kad ją sunku mylėti ir sudėtinga suprasti. Bet tai ne taip.
Tik tikras vyras gali įvertinti moterišką nepriklausomybę, neleisdamas tam užgauti jo ego. Tik tikras vyras be kompleksų skatins jus daryti tai, ką norite.

Žinoma, jis nori jaustis geidžiamu ir reikalingu, tačiau tai nereiškia, kad jis nori, jog jūs mestumėte savo laisvę ir nepriklausomybę.

5. Paprastumas.
Štai kame esmė: būti nesugadinta, į viską žiūrėti paprasčiau, tame tarpe ir į save, nepriimti visko pernelyg rimtai. Vyrai vertina moterį, kuri gali pasijuokti beveik iš kiekvienos situacijos. Jai nesvarbu, ką pagalvos kiti.

Vyriškis nori merginos, kurią jis gali nusivesti į pasimatymą, su kuria galima pasilinksminti, pasikalbėti, pasijuokti. Tiesiog būkite savimi. Na ir kas, kad jūs galite pasakyti kokią nors kvailystę – svarbiausia mokėti pasijuokti iš to!

6. Pozityvas ir humoro jausmas.
Kai vyriškis mato gerą moters širdį,žymiai didesnė tikimybė, kad jis įsimylės, nei matydamas tik išorinį patrauklumą. Negatyvus nusiteikimas, žvelgimas į visus iš aukšto – tai netraukia.

Moterys su geru humoro jausmu išvis be konkurencijos. Pirmiausia todėl, kad geras humoro jausmas – tai retenybė. Antra, šmaikšti moteris visada privers vyrą nusišypsoti ir pakels jam nuotaiką.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page