7 darbai, kuriuos reikia spėti atlikti iki Naujųjų 2020-ųjų metų

Metų pabaigoje kiekvienas mūsų nori suvesti rezultatus ir palikti visa kas bloga praeityje. Kad nuo naujųjų 2020-ųjų metų pradėtumėte naują gyvenimą, kai kuriuos darbus reikia atlikti išeinančiais metais.

Iki paskutinės metų nakties lieka vis mažiau laiko: priešakyje šventinis šurmulys ir ažiotažas, ir nuo to reikalų tampa daugiau.
Svarbių darbų, kuriuos būtinai reikia atlikti besibaigiančiais metais, sąrašas.

1. Sutvarkykite reikalus. Organizuokite likusias savaites taip, kad viską spėtumėte maksimaliai. Geriausiu pagalbininku šiame nelengvame darbe taps užrašinė: susirašykite visus darbus, įsipareigojimus, neapmokėtas baudas ir praleistas įmokas. Pasistenkite apmokėti dalį skolų ir užbaigti pradėtas užduotis. Jei per likusį laiką iki naujųjų metų jūs nespėsite to padaryti, pradėkite nuo mažiausio. Tai paleis grandininį mechanizmą ir to pasekoje pabaigti uždavinius iki galo bus paprasčiau.

2. Atsikratykite žalingų įpročių ir streso. Stresas, priklausomybės ir žalingi įpročiai – patys baisiausi palydovai, ypač švenčių išvakarėse. Todėl jų būtina atsikratyti. Yra daug įvairių būdų: sportas, dvasinės praktikos, meditacija, kelionės. Pradėkite jau dabar ir palaipsniui judėkite link tikslo. Galima pabandyti atlikti eksperimentą ir pasikeisti per 21 dieną.

3. Suveskite rezultatus ir sudarykite norų sąrašą. Įpraskite metų pabaigoje suvesti rezultatus, prisiminti džiugius momentus ir sudaryti savo norų sąrašą. Tegu metų bėgyje jūs jo net neatversite, užklausa Visatai vis tiek bus duota. Jūs nustebsite, kiek daug išsipildė iš jūsų norų sąrašo, jei atsiversite jį po pusmečio ar metų. Tarp kitko, norų žemėlapis – puiki alternatyva, ir jo pagalba taip pat galima išpildyti užmojus.

4. Padarykite gerą darbą. Metų pabaigoje tapkite geresni ir padėkite tiems, kam to reikia. Padėkite draugui su darbu ar persikraustymu, surenkite labdaros akciją ir išdalinkite nereikalingus daiktus ar paaukokite pinigų gyvūnų prieglaudai. Atminkite, kad pagalba aplinkiniams daro laimingesnį ir jus. Bumerango dėsnis veikia abipusiai.

5. Išpildykite svajonę. Kad sukurtumėte šventinę atmosferą ir patikėtumėte pasaka, reikia stebuklo, todėl sukurkite jį sau. Padarykite tai, kam jūs nesiryžote. Tai gali būti prisipažinimas meilėje, kažkoks drąsus poelgis, ilgai lauktas pirkinys.

6. Pašalinkite iš gyvenimo visa kas nereikalinga. Jūs turbūt tiksliai žinote, kam tuščiai eikvojate jėgas, laiką ir pinigus. Tai kodėl gi Naujųjų 2020-ųjų metų išvakarėse neatsikračius to? Toksiški santykiai, nemėgstamas darbas, daiktai-vampyrai – visa tai atima begalę resursų, kuriuos jūs galėtumėte nukreipti savo svajonės išpildymui.

7. Aplankykite artimus žmones ir giminaičius. Bėgant dienoms mes dažnai pamirštame pačius artimiausius žmones. Suprantama, kad pas visus savo gyvenimas ir rūpesčiai, tačiau reikia skirti laiko asmeniniam bendravimui ir vertinti tokius momentus.

Mes visi norime laimės, tai kodėl gi nepabandžius tapti laimingesniu jau šiandien? Jei jūs atliksite nors kelis darbus iš šio sąrašo, būkite tikri, kad Baltosios Metalinės Žiurkės metai padovanos jums daugiau išsipildymų, atradimų ir galimybių pasiekti trokštama.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page