7 geriausi kambariniai augalai patalpos oro valymui. Pasirinkite kelis augalus ir kvėpuokite lengvai

Oras bute užterštas kelis kartus daugiau, nei lauke.

Įvairi buitinė technika, plastikiniai baldai, medžio drožlių plokštės baldai, linoleumas, dailylentės, dažai, tapetai, skalbimo milteliai ir valymo priemonės – visa tai prisotina butų ir biurų orą nuodingais junginiais: benzolu, toluolu, fenoliu, formaldehidu, smalkėmis, anglies dioksidu, azoto oksidais ir amoniaku.

7 geriausi augalai oro valymui patalpų viduje:

1. Nėrūnė sukurta patalpoms, kuriose rūkoma. Ji puikiai „įsisavina“ ir neutralizuoja nikotiną bei dervas, esančias tabako dūmuose.

2. Skindapas valo orą nuo benzolo. Platūs lapai sugeria didelį šios medžiagos kiekį. Jis užauga greitai, o laistyti reikia gana retai.

3. Dracena nukenksmina formaldehidą. Šis augalas likviduoja nuodingus formaldehido garus, kuriuos minimaliais kiekiais, bet visgi skleidžia lakai, klijai ir MDP baldai.

4. Chlorofitas neblogai sugauna išmetamąsias dujas. Todėl šis augalas tiesiog būtinas gyvenantiems pirmame ar antrame aukšte.

5. Chamedorėja aktyviai drėkina orą ir filtruoja medžiagas, kurias išskiria plastmasė.

6. Gebenė ir 7. Benjamino fikusas – rekordininkai oro valyme. Jie absorbuoja gausybę nuodingų medžiagų, tame tarpe formaldehidą, benzolą ir amoniaką. Fikusas kaip magnetas pritraukia dulkes.

Pasirinkite porą augalų butui ar biurui ir kvėpuokite lengvai!

You cannot copy content of this page