Moterys, kurioms seniai virš 50, bet jos iki šiol žavi, ir ne tik vyrus…

Kas slypi už vyresnio amžiaus moters grožio? Žinoma, tai ir geri genai, ir profesionali kosmetologinė priežiūra (o kartais ir plastikos chirurgų paslaugos). O dar tai geležinė disciplina, kurios dėka joms pavyksta išsaugoti gerą figūrą.

Monica Bellucci

Viena gražiausių planetos moterų atšventė 57 gimtadienį, tačiau vis dar žavi savo išvaizda. Be to, Monica sėkminga profesinėje srityje ir turi 2 jau suaugusias dukteris.

Neabejotinai, Monicai labai pasisekė su išvaizda iš prigimties, juk gražių jaunų moterų daug, o štai išsaugoti grožį pavyksta toli gražu ne visoms.
Kas liečia priežiūrą, Monica sako, kad labai kruopščiai prižiūri odą, stengdamasi užtikrinti būtiną drėkinimą.

Aktorės figūra neatitinka modelių parametrų, tačiau ji iki šiol kelia vyrams susižavėjimą. Pasak Monicos, ji tingi aktyviai sportuoti, tačiau užsiima joga ir labai mėgsta plaukioti.

Jennifer Aniston


Galbūt Jennifer Aniston ir neatitinka klasikinių grožio kanonų, bet man jos išvaizda labai patinka. Ir, sprendžiant iš gerbėjų skaičiaus, su manimi sutinka milijonai vyrų ir moterų. O šiaip aktorei jau 52, nors iš jos išvaizdos to nepasakysi.

Kaip tvirtina aktorė, lieknos figūros išsaugojimas jai – tai visiškai nelengva. Ji jau daug metų laikosi išskirtinai sveikos mitybos ir kasdien skiria laiko fiziniam krūviui.

Be to, Jennifer pabrėžia sveiko miego būtinybę. Ji mano, kad miegas – geriausias kosmetologas. Kas liečia kosmetikos naudojimą, aktorė reguliariai lanko infraraudonųjų spindulių sauną ir rūpinasi veido ir kūno odos drėkinimu.

Nicole Kidman


Dar viena moteris, kurios išvaizda ir talentas visada kėlė susižavėjimą. Aktorė prisipažino, kad jai pasisekė ir ji nelinkusi pilnėti. Tačiau visgi Nicole stengiasi maitintis sveikai ir pasirinko mitybą, kai valgoma mažomis porcijomis, bet dažnai. Aktorės dietos pagrindas – augalinis maistas. Mėsos racione yra, tačiau ji atsiranda retai, o kaip baltymų šaltinį aktorė naudoja jūros gėrybes.

O štai sportą Nicole mėgsta nuo vaikystės, ji dievina plaukioti, reguliariai bėgioja, žaidžia tenisą ir golfą.

Nicole kilusi iš Australijos, todėl nuo vaikystės įprato kruopščiai saugoti odą nuo saulės, kremą su aukšta apsauga aktorė naudoja kasdien.
Platikos Nicole Kidman visgi griebėsi, bet negalima sakyti, kad įsikišimas buvo nesėkmingas.

Selma Hayek

Dar viena stulbinančiai graži moteris 50+. Ji atrodo nuostabiai. Aktorė tvirtina, kad ji neturi laiko sportui, nors visada stengiasi palaikyti kūno tonusą, treniruodamasi „tarp darbų“. Pavyzdžiui, ji stengiasi nesinaudoti liftu, bet lipa laiptais. O dar ji įsisavino „tinginių gimnastikos“ pratimus, numatančius tam tikrų raumenų grupių įtempimą ir atpalaidavimą.

Specialios dietos aktorė nesilaiko, tačiau prižiūri maisto kiekį ir jo kaloringumą.

Pasak Selmos, ji nesigriebė plastikos ir net nesinaudoja injekciniais jauninimo būdais, nes bijo dūrių. Bet užtai aktyviai naudoja geras drėkinamąsias priemones. O dar reguliariai naudoja savo močiutės grožio receptus. Pavyzdžiui, Selmos nuomone, avokado kaukė jaunina geriau už botoksą.

You cannot copy content of this page