Tėtis visus 9 mėnesius kalbėjosi su dukrele. Ir ji pažino jį iškart po gimimo

Pirmasis susitikimas su savo mažyliu – tai visada ypatingas ir jaudinantis momentas kiekvienam tėvui. Ypač, kai tai nutinka pirmą kartą gyvenime! Neseniai viena brazilų pora patyrė tokį momentą, tačiau jis tapo dar nepaprastesnis dėl neįprastos jų naujagimės mažylės reakcijos.

Praėjus vos porai minučių nuo atėjimo į pasaulį mažylė Antonela padovanojo savo tėvams pirmąją savo šypseną! Ir pasirodo, tam buvo priežastis: paaiškėjo, kad naujagimės mergaitės tėvas Flavio Dantas pastoviai su ja kalbėdavosi, kai Antonela dar buvo mamos pilvelyje.

Vyras kasdien, išeidamas į darbą, kalbėjo savo dukrai šiltus žodžius. Mergaitės mama Tarsila pradėjo pastebėti, kad vaikas tampa aktyvesnis, kai girdi vyro balsą. Moteris suprato, kad jų mažylė skiria balsus ir tai pasitvirtino iškart po gimdymo!

Kai Flavio priėjo prie savo naujagimės dukters ir prabilo, mergaitė atsilygino jam mieliausia šypsena pasaulyje! Vyras prisipažino, kad tiesiog negali apsakyti tų jausmų, kuriuos jis patyrė po savo dukros šypsenos.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page