7 skaniausių pasaulyje varškėčių paruošimo paslaptys!

Idealių varškėčių paslaptys:

Renkamės varškę

Rinkitės tik šviežią varškę: sausą ir ne per rūgščią, ji turi būti minkšta ir vientisa. Truputį paspauskite pakuotę, joje turi likti minkštas įdubimas. Patyrę kulinarai pataria imti 5-9 % riebumo , kad rezultate tešla nesuirtų.

Paruošiame varškę

Kad tešla būtų vienalytė, ją būtina suplakti blenderyje ar pertrinti per sietelį.

Žinokite saiką

Pusei kilogramo varškės imame 1-2 kiaušinius, ne daugiau, kadangi per daug ar atvirkščiai per mažai kiaušinių gali padaryti varškėčius kietus arba jie suirs.

Sausi ingredientai

Į tešlą galima dėti įvairius produktus: kvietinius miltus, manų kruopas, krakmolą, o dietiniuose receptuose – sėlenų miltus. Mes rekomenduojame imti būtent manus, su jais varškėčiai gaunasi ypač švelnūs.

Nedarykite jų pernelyg saldžiais
Didelis cukraus kiekis gali sugadinti jūsų varškėčius. Kepimo procese jis gali pavirsti sirupu, kas blogai paveiks tešlos konsistenciją. Geriau aplieti gatavus varškėčius savos gamybos džemu. Sūrius varškėčius patiekite su padažais.

Formavimas

Lipdykite varškėčius drėgnomis rankomis. Tešlos imkite vieno valgomojo šaukšto dydžio kiekį.

Kepimas

Klasikinis varškėčių paruošimo variantas – tai kepimas. Kepame ant gerai įkaitintos keptuvės su storu dugnu ant nedidelės ugnies. Uždengiame keptuvę dangčiu. Galima kepti varškėčius orkaitėje.

You cannot copy content of this page