Stebuklinga mergaitė: mažylė iš Didžiosios Britanijos atsistojo ant kojų 8 savaičių

Visi tėvai džiaugiasi pirmaisiais mažylio pasiekimais, tačiau šeima iš Didžiosios Britanijos negali atsistebėti savo 15 savaičių dukrelės sugebėjimais.

Lula pradėjo laikyti galvą praėjus kelioms valandoms nuo gimimo, o 2 mėnesių jau tvirtai stovėjo ant kojų. Visi aplink stebisi neįprasta mažylės jėga, o tėvas mano, kad ją motyvuoja jėgos trikovės varžybos, kurias jie kartu žiūri YouTube.

31 metų Tezra Finas Džonstonas ir 23-ejų Emili Derik pastebėjo neįprastą dukrelės jėgą, kai grįžo iš ligoninės praėjus 5 dienoms po mažylės gimimo. Lula atėjo į pasaulį sausio 31 ir svėrė 2,5 kg. Jaunieji tėvai nustebo, kai mergaitė pradėjo laikyti galvą dar neišrašius iš gimdymo namų.

Dabar 15 savaičių mažylė gali stovėti neprilaikoma.
Tėvas juokauja, kad jie su dukra dažnai žiūrėdavo jėgos varžybas YouTube ir tai įkvėpė mažylę pademonstruoti savo jėgą.

Sutuoktiniai iš Bristolio sako, kad Lula ėmė bandyti stotis ant kojyčių, kai jai sukako vos daugiau nei mėnuo. 8 savaičių ji jau išmoko atsistoti savarankiškai.

Visi stebisi neįprasta mažylės jėga. Tezros ir Emili tėvai sako, kad jie nieko panašaus nedarė, būdami tokiais mažyliais. Paprastai mažyliai pradeda stotis neprilaikomi nuo 9 iki 12 mėnesių amžiaus.

Lula labai džiaugiasi, kai jai pavyksta atsistoti ant kojų savarankiškai. Mažylės tėvas mano, kad pas ją geras raumenų ir kūno masės santykis dėl to, kad ji gimė nedidelė. Pats Tezra užsiima sunkiąja atletika ir sako, kad paauglystėje jau galėdavo nugalėti suaugusius.

Mergaitė dar nevaikšto, tačiau tėvai mano, kad pirmuosius žingsnius ji žengs žymiai anksčiau už bendraamžius.

You cannot copy content of this page