8 požymiai, kad katė jums prisipažįsta meilėje

Norite žinoti, ką sugeba katė, jei nori pademonstruoti savo meilę žmogui? Pažiūrėkite 8 pačių įvairiausių kačių nuotraukas. Jose gerai galima įžiūrėti tokius erzinančius ir kartu tokius mielus kačių meilės požymius.

1. Laižymas

2. Garsus kniaukimas

Tuo sunku patikėti, tačiau tokiu būdu katinas nebando išvesti jūsų iš proto, o pasakoja jums apie savo meilę.

3. Įdėmus žvilgsnis

Įdėmus žvilgsnis su retu ir lėtu mirksėjimu net vadinamas „katės bučiniu“.Mirktelėkite atsakydami, kad pasidalintumėte savo meile.

4. Badymasis

Kakta, nosis, smakras – nesvarbu. Kačių kalba toks badymasis laikomas didžiuliu komplimentu ir rodo tai, kad jūsų kicė jus myli.

5. Jūsų kompiuterio okupacija

Katės dievina būti dėmesio centre, o mūsų šiuolaikiniame pasaulyje kompiuteriams mes skiriame žymiai daugiau laiko nei mūsų augintiniams. Todėl užšokdama ant šio šilto šviečiančio daikto katė lyg sako: „Žiūrėk, aš irgi svarbi!“

6. Įsismelkimas į vonią

Letenos, kurios taikosi įsisprausti į visus plyšius ir nei minutės ramybės ir tylos. Toks elgesys absoliučiai natūralus meilės pasireiškimas.

7. Jūsų mėgstamų baldų naikinimas

Kaip ir visa išvardinta aukščiau, toks elgesys įtakotas beprotiškos meilės. Kai katė galanda nagus, ji palieka savo kvapą ir pažymi teritorijos ribas. Atkreipkite dėmesį, kad dažniausiai jie išsirenka vietas, susijusias su šeimininku, pavyzdžiui, jūsų mėgstamiausią kėdę ar fotelį.

8. Saldus miegas…ant jūsų

Miego metu katės jaučiasi pažeidžiamos, todėl jei gulasi kartu arba jums ant rankų, būkite tikri – pūkuotukas labai jus myli ir jaučiasi saugus šalia jūsų.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page