Kaip pasikeitė jaunavedžių, kurių amžiaus skirtumas 40 metų, gyvenimas po 10 metų

Dažniausiai santuokoje vyras vyresnis už sutuoktinę, nors vyrauja nuomonė, kad tvirčiausi santykiai yra tarp bendraamžių.

Daugumoje atvejų, kai sutuoktinius skiria daugiau nei 10 metų, santykiai neilgaamžiai. Siūlome skaitytojų dėmesiui šeimos, kurioje žmona jaunesnė 40 metų, istoriją.

Pora praėjo 10 metų laiko išbandymą, 70-metis Borisas ir 31-erių Viktorija augina 3 vaikus ir jiems vis dar įdomu kalbėtis vienam su kitu apie daugybę įvairiausių dalykų.

Paprastai tokios poros aplinkiniams sukelia nevienareikšmišką reakciją. Rozenbergams irgi teko patirti vyro giminaičių nesupratimą, Vikos tėvai atsižvelgė į dukters pasirinkimą pagarbiai.

Jie susipažino interviu metu. Viktorija nespėjo kaip reikiant pasiruošti klausimų, o Borisas juokavo su neatidžia žurnaliste. Rozenbergas vadovavo judėjimo „Už Uralo atgimimą“ rajono skyriui ir todėl jie dažnai susitikdavo renginiuose. Vyriškis našlavo po 30 metų santuokos, o pas Viką su vyru viskas ėjo link skyrybų.

Pirmąkart jie „pamatė“ vienas kitą, kai Borisas ant sužvarbusios moters pečių užmetė savo striukę ir netikėtai pabučiavo į pakaušį. Jie abu nebuvo pasiruošę tam, kad simpatija peraugs į kažką daugiau. Jį glumino, kad Vika jo anūkės bendraamžė, jis net prašė jos tėvų paprotinti dukterį.

Su savo paties dukra ir anūke Boriso Jakovlevičiaus santykiai iki šiol įtempti, jos nepriima jo šeimos ir tik visai neseniai jos ėmė vėl kalbėtis su juo.

Amžiaus skirtumas santykiuose atsiliepia požiūryje į daugelį dalykų, tačiau jų atveju tai dingstis ieškoti kompromiso. Jie stengiasi gerbti partnerio nuomonę ir ieškoti sąlyčio taškų bei bendrų interesų. Į dažną klausimą apie tai, kad jis mirs žymiai anksčiau, Viktorija atsako filosofiškai. Ji pateikia jaunų žmonių pavyzdžius, kurie žuvo avarijose ar nuo ligų, palikdami jaunas našles su mažais vaikais.

Po poros dalyvavimo programoje „Iš tiesų“, į Viktoriją patarimo ėmė kreiptis žmonės su dideliu skirtumu santuokoje. Tačiau ji nebuvo pasiruošusi prisiimti atsakomybės, neturėdama šio profilio išsilavinimo.

Tačiau laikui bėgant ji suprato, kad jai įdomi psichologija ir ryžosi keisti profesiją.
Rozenbergų šeima augina 3 vaikus, vyresniąją mergaitę ir dvynius berniukus. Savo dukrai Ievai Viktorija aiškina, kad kitų mergaičių tėčiai pagal amžių „princai“, o jos tėtis – visas „karalius“!

You cannot copy content of this page