Svainis ką tik pasakė mano žmonai, kad ją myli

Žodžiu, vakar mano svainis nei iš šio, nei iš to paklausė mano žmonos, ar ji negalėtų susitikti su juo papietauti, jam reikia kai ką aptarti su ja.

Žmona man tai pasakoja prieš sutikdama ir klausia, ar tai negali būti susiję su mano seserimi. Galbūt pas juos problemos ir jis nori jas aptarti su kita moterimi. Man tai atrodo keista, bet sakau, kad eitų ir išsiaiškintų.

Ji sutinka ir sekančią dieną jie susitinka pietauti vietelėje netoli jos biuro. Ten jis jai sako, kad yra ją įsimylėjęs. Jis pasakoja, kokia ji nuostabi, kaip ji verčia jį jaustis, kaip jis elgtųsi su ja, jei ji būtų jo, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, bla bla bla. Turėkite omenyje, tas žmogus vedęs mano seserį ir jie turi du vaikus.

Pas juos su mano žmona buvo draugiški santykiai, mūsų šeimos dažnai matosi, mes artimi su jų šeima. Jis dažnai susirašinėja su ja, tačiau tame nebuvo kažko itin seksualaus. Svainis taipogi susirašinėja ir skambina mano mamai. Taigi, niekas iš mūsų nieko negalvojo apie tai.

Noriu sustoti minutei ir pabrėžti, kad mano žmona neapgaudinėja manęs su juo. Mes su žmona turime bendrą iPad ir aš matau visas jos žinutes. Mes taip pat pastoviai žiūrime į vienas kito telefonus, taigi, nieko panašaus nebuvo.

Taigi, ji neleidžia jam užbaigti, išeina ir iškart skambina man papasakoti, kas nutiko. Kol ji kalba su manimi telefonu, iš jo ima eiti žinutės. Jis to nenorėjo, jis galvoja, kad tai tik susidomėjimas, bla bla bla.

Ji išeina iš darbo anksčiau, kad grįžtų namo ir pasikalbėtų su manimi apie tai, o jos telefonas tuo metu plyšta nuo jo skambučių bei žinučių. Sakau jai atsakyti ir ji įjungia garsiakalbį. Jis verkia, maldauja nesakyti mano seseriai. Akivaizdu, kai kartu leidome praeitą savaitgalį, jis pagalvojo, kad ji su juo flirtuoja ir jam pasirodė, kad tarp jų buvo vienas momentas, kai jie buvo vieni mūsų virtuvėje ir aš manau, tai galima palaikyti flirtu.

Jis klausia, ar ji pasakė man, į ką aš atsakau „taip“, nes įjungtas garsiakalbis. Tada jis ima maldauti manęs. Tai tęsėsi gana ilgai. Svarbiausias mano klausimas slypi tame, ar anksčiau jis buvo neištikimas mano seseriai. Jis atsakė, kad ne, prisiekė vaikų gyvybe. Tik mano žmona, pasakė jis, aš turiu suprasti. Ties tuo aš nustojau klausytis ir pasakiau, kad nesiruošiu nieko daryti šįvakar ir paskambinsiu jam rytoj.

Štai ties tuo mes dabar ir sustojome ir aš tikrai nežinau, ką daryti. Žmona sako, kad aš tiesiog dabar važiuočiau ir papasakočiau seseriai, tačiau mintis, kad sugriausiu sesers šeimą, mane žudo. Nuo minties apie tai, kas nutiks su mano sūnėnais, man darosi bloga.

Žinau, kad teisingiausia bus papasakoti seseriai, bet aš taip pat galvoju ir apie savo žmoną. Ji nekalta, bet mano šeima tikriausiai pyks ant jos. Net jei mano sesuo neišsiskirs su juo ir jie susitaikys, neįsivaizduoju, kaip mes galėsime vėl bendrauti kaip anksčiau, jei išvis galėsime.

Visas šis epizodas gali sudraskyti mano šeimą į gabalus. Man nusispjaut ant jo, jis bandė sugriauti mano šeimą, bet aš galvoju apie visus kitus. Nežinau, ką daryti. Bet koks patarimas padės.

You cannot copy content of this page