8 stilingiausi kirpimai vyresnio amžiaus moterims

Kiekviena moteris verta išsirinkti savo idealų kirpimą. Tinkamai parinktas trumpas kirpimas stulbinančiai atrodo kiekvienai moteriai, nepriklausomai kiek jai metų. Todėl trumpos šukuosenos moterims gali atrodyti labai patraukliai ir individualiai.

 Elegantiški trumpi kirpimai moterims virš 50 metų
Jei jums 50 metų, tai galbūt jūs norėsite gauti elegantišką įvaizdį, kuris geriausiai atspindės jūsų asmenybės tipą. Trumpas daugiasluoksnis piksi jums bus idealus pasirinkimas. Derinant su stilingais drabužiais jis atrodys tiesiog puikiai.

Daugiasluoksnis trumpas kirpimas
Keli sluoksniai sukurs prabangią apimtį. Net jeigu jūsų plaukai gana ploni, niekas to nepastebės apsikirpus tokiu stiliumi. Tai atrodo labai nevaržomai, tačiau stilingai ir tuo pačiu šiuolaikiškai.

Ametisto spalvos balayage su ilgais šoniniais pailginimais
Jūs sieloje labai drąsus žmogus ir nejaučiate savo amžiaus? Tada jūs pasiruošusi šiam įvaizdžiui. Ametisto spalva suteiks ypatingo ryškumo! Atverkite savo jauną dvasią pasauliui ir tiesiog mėgaukitės kūrybiška ir gražia šukuosena!

Piksi su tamsiu pagrindu
Suteikite tradiciniam piksi stiliui originalumo, palikdamos tamsias šaknis. Su teisingai parinktais papuošalais jūs atrodysite dar jauniau ir madingiau!

Platininė blondinė su rožinio perlo atspalviu
Trumpi kirpimai suaugusioms moterims neturi būti nuobodūs. Tiesiog eksperimentuokite su savo šukuosenomis ir likite madingos. Jeigu jūs blondinė, tai galite rinktis rožinio perlo atspalvį, kad atrodytumėte meniškiau, jauniau ir madingiau.

Prabangi Bob šukuosenos klasika
Klasikinis Bobas niekada neišeis iš mados. Pridėkite sluoksnių, paeksperimentuokite su kai kuriais dažymo metodais, tokiais kaip balayage ar ombre. O toliau lieka tik mėgautis savo nauju jaunatvišku įvaizdžiu!

Gražus asimetriškas Bobas
Asimetriškas Bobas jūsų išorei pridės ypatingo šarmo. Tai atrodo ir stilingai, ir eksperimentiškai tuo pat metu. Tokia šukuosena puikiai tiks tiek darbui, tiek poilsiui. Puikiai dera su bet kokiais veido bruožais.

Mėgstami rožiniai atspalviai šviesiems plaukams
Niekas neatspės kiek jums iš tiesų metų, kai žiūrės į jūsų šukuoseną su rožiniais atspalviais ant šviesių plaukų. Tai atrodo labai drąsiai ir neįtikėtinai gražiai. Ir jei jūs apsirengsite kokią nors rausvą suknelę, kuri gerai derės su jūsų šukuosena, jūs atrodysite neįtikėtinai jaunai ir gaiviai!

You cannot copy content of this page