5 avalynės poros, kurios taps jūsų mylimiausiomis šią vasarą

Dažniausiai pas moteris vasarinės avalynės žymiai daugiau, nei žieminės. Tam turi įtakos ir ekonominės priežastys, visgi basutės pigesnės, nei auliniai su kailiu. Vasarą mes įvairiau rengiamės, o prie skirtingų apdarų reikia skirtingos avalynės. Jei jūs planuojate papildyti savo „avalynės atsargas“, verta atkreipti dėmesį į šiuos modelius.

Šlepetės iš pintos odos

Šlepetės – populiari vasarinė avalynė, jos būdinga detalė – atviras kulnas. O štai kitos detalės griežtai nereglamentuojamos. Pakulnė gali būti ir aukšta, ir žema, o noselė – uždara arba atvira. Pagrindinis šios avalynės privalumas – jos lengvumas.

Basutės tvirtu kulniuku


Avalynė plonu kulniuku – tai efektinga, tačiau gana nepatogu kasdieniam dėvėjimui. Todėl aukštakulnius reikia palikti ypatingiems atvejams, o kasdieniams deriniams rinktis basutes tvirtu kulniuku. Juolab dabar tai madinga.

Basutės su raišteliais


Tai labai romantiškas avalynės variantas. Pačios basutės gali būti įvairaus atvirumo ir skirtingo aukščio bei formos pakulne. Būdingas bruožas – kaspinai ar ploni odiniai raišteliai, kurie apsukami aplink čiurną kelis kartus.

Ši avalynė asocijuojasi su senovės Graikijos deivėmis, todėl basutės su raišteliais ypač gražiai atrodo su lengvomis laisvo kirpimo suknelėmis.

Sandalai storu padu

Įprasti plonapadžiai sandalai – geras variantas sodui ar pliažui. O štai miestui geriau rinktis avalynės variantą storu padu. Toks padas apsaugo mūsų kojytes nuo traumų, kadangi pėdos pakeltos nuo žemės.

Sandalai gali būti ant lygaus storo pado ar tanketės, jūsų pasirinkimas.

Bateliai su dirželiu ant kulno

Šios avalynės ypatybė tokia, kad modelis fiksuojamas dirželiu ant kulno. Dėl šios detalės ji laikosi ant kojos geriau, nei šlepetės, net jei priekinė batelių dalis neplati.

O kokią avalynę vasarą renkatės jūs? Ar stengiatės rinktis madingus modelius, ar pirmiausia žiūrite komforto. Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.

You cannot copy content of this page