Kaip susiklostė poros, kurioje jaunikis buvo 33 metais jaunesnis už savo sutuoktinę, gyvenimas

Nelygios santuokos pasitaiko gana dažnai ir labiausiai paplitęs mezalianso variantas – jauna mergina, ištekanti už pagyvenusio pasiturinčio vyro. Tačiau nutinka ir kitų istorijų.

Siuzana ir Piteris – visiškai netipiškas pavyzdys. Jis – jaunas, simpatiškas ir perspektyvus vaikinas, ji – išsiskyrusi moteris su dviem suaugusiais vaikais. Jiedu susituokė ir kol kas nesiruošia skirtis.

Pirmąkart Piteris pamatė Siuzaną būdamas 16-os. Moteris buvo vaikino mamos pažįstama ir dėstė ispanų kalbą. Jos išvaizda buvo pati paprasčiausia, niekuo neišsiskirianti, pajamos vidutinės, t. y. nepasižymėjo nei ryškiu grožiu, nei didžiuliu turtu.

Tačiau Piteris įžvelgė Siuzanoje patrauklią moterį ir beveik iškart įsimylėjo ją. Tačiau vaikinas nedrįso prisipažinti savo jausmų ir baiminosi didžiulio amžiaus skirtumo – net 33 metų.

Piteris slėpė savo meilę, tačiau užsirašė į ispanų kalbos kursus, kad būtų šalia mylimosios, nieko neįtariančios apie jauną gerbėją. Vaikinui nepatiko užsienio kalba, tačiau jo tikslas buvo visai kitas. Jis paprasčiausiai norėjo būti arčiau Siuzanos.

Kai Piteriui sukako 18, jis sukaupė drąsą ir prisipažino meilėje Siuzanai. Ji buvo nustebusi, tačiau neatstūmė įsimylėjusio vaikino, o paprašė duoti laiko apmąstymams. Ir priežasčių viską apgalvoti tikrai buvo, juk moteris bijojo artimųjų reakcijos ir aplinkinių smerkimo.

Ir visgi jausmai nugalėjo stereotipus. Sulaukęs 19 Piteris ir 52-ejų Siuzana susituokė. Moters vaikai pritarė santuokai, o štai kiti giminaičiai buvo prieš šią nelygią ir keistą sąjungą. Tačiau pora nusprendė nieko nepaisyti ir atrasti laimę.

Daugelis galvojo, kad Piteris turėjo merkantilių tikslų, tačiau ši teorija neteisinga. Esmė tame, kad Siuzana – toli gražu ne milijonierė. Ji turi vidutines pajamas ir neturi nekilnojamojo turto.

Ir tai eilinį kartą įrodo, kad mūsų gyvenime yra vietos tikriems ir nuoširdiems jausmams, kurie gali kilti nepaisant stereotipų ir visuomenės nuomonės.

You cannot copy content of this page