8 triukai, kurių dėka jūsų namuose galima sukurti ir išsaugoti stebuklingą šventės atmosferą!

Visi mes mėgstame šventes. Bet toli gražu ne visada pavyksta joms nusiteikti.

Kad sukurtumėte namie šventinę atmosferą, naudokite aromatus! Na, argi jums nesukelia minčių apie Kalėdas ir stebuklus apelsinų, mandarinų, cinamono, gvazdikėlių, kankorėžių aromatai? Tai va, skaitom.

8 klasiški triukai:
Savarankiškai kuriame aromatines žvakes – štai taip:

Apelsinų žievelę galima naudoti pačioms įvairiausioms idėjoms.

Ir padaryti štai tokį popuri!

O galima padaryti originalias girliandas!

Likus kelioms valandoms iki svečių atėjimo galima padėti ant ugnies nedidelę talpą su apelsino skiltelėmis, imbieru, vanile, gvazdikėliais, eglių šakelėmis. Leisti mišiniui užvirti, sumažinti ugnį ir palaikyti, kol vanduo neišgaruos.

Kuriame aromatą butelyje: paimti 3 valgomuosius šaukštus spirito ar degtinės, aromatinių aliejų (šalavijas, kadagys, rozmarinas, gvazdikėliai, cinamonas, bergamotė, apelsinas), vandens. Į tuščią flakoną su purškikliu supilti aliejų mišinį ir degtinę, užpildyti vandeniu, permaišyti, purkšti priemonę namuose.

O galima padaryti difuzorių – sumaišyti talpoje bazinį aliejų ir aromatinius, įdėti bambuko iešmelius porai minučių, paskui juos apsukti ir mėgautis. Kai nustos kvepėti, galima atsukti atgal.

Naudojame druską: paimti apelsiną, perpjauti į 2 dalis, išvalyti minkštimą. Atskirai sumaišyti aromatinius aliejus su stambia druska, visa tai sudėti į apelsino puseles, dekoruoti.

Pušies kankorėžiai – išplauti, išdžiovinti (palaikyti 30 min 200 laipsnių temperatūroje orkaitėje), paskui sudėti į maišelį, įlašinti ten 20 lašų aliejaus, palaikyti kankorėžius maišelyje savaitę. Juos galima naudoti dekore, išdėlioti juos namie. Dar yra laiko!

Kaip jums tokie patarimai? Būtinai pabandykite!

You cannot copy content of this page