4 rytinės procedūros, kuriomis turėtų prasidėti diena!

Sveikatą reikia nuolatos saugoti. Yra daug įvairių procedūrų, tačiau efektyviausios yra rytinės, atliekamos pabudus. Užima ne daugiau kaip penkias minutes, o naudos duoda daug.

Labai svarbu daryti procedūras reguliariai. Rezultatas bus pastebimas, jei darysite tai kiekvieną dieną. Pradžioje bus šiek tiek sunkiau, bet po kurio laiko įprasite. Procedūroms Jums reikės: citrinos, vandens, medaus, taip pat vandenilio peroksido.

Liežuvio valymas

Mes visi valomės dantis ryte, bet užmirštame valyti liežuvį. Šios procedūros svarbą žmonės žinojo jau senovėje. Ją rekomenduodavo savo pacientams didysis gydytojas Avicena. Jūs galite tai padaryti su dantų šepetėliu arba gali būti specialus grandiklis.

Kodėl reikia valyti liežuvį?
Atsikratote bakterijų, kurios gali patekti į skrandį ir sukelti įvairių ligų.
Bakterijos ant liežuvio – dažna halitozės ir burnos ertmės ligų priežastis.

Puodelis karšto vandens

Daugelis žmonių žino, kaip svarbu yra po miego atstatyti organizme skysčių pusiausvyrą. Pašildykite geriamą vandenį: turi būti karštas, bet neverdantis. Įpilkite į stiklinę ir pridėkite griežinėlį citrinos arba tiesiog išspauskite šiek tiek citrinos sulčių. 20 minučių prieš valgį išgerti mažais gurkšneliais.

Naudingiau nei paprastas gėrimas?
Vanduo pagerina virškinimo procesą. Jis paruošia organizmą maisto įsisavinimui.
Gerina medžiagų apykaitą ir skatina svorio atsikratymą.
Detoksikuoja kepenis.
Citrinų sultyse yra daug mikroelementų (kalcio, fosforo, natrio, kalio, magnio, geležies), taip pat vitaminų B ir C.

Medus prieš valgį

Dešimt minučių prieš pusryčius, suvalgykite medaus šaukštelį ir užsigerkite vandeniu. Medus turi būti natūralūs ir šviežias.

Kodėl reikia valgyti medaus šaukštą ryte?
Medus – vitaminų ir mineralų šaltinis. Jame yra daug fruktozės ir gliukozės, kurios suteikia organizmui energiją, gerina smegenų veiklą ir padidinti efektyvumą.
Didina imunitetą.
Šis produktas turi antioksidacinių savybių, padeda organizmui priešintis senėjimui.

Burnos skalavimas vandenilio peroksido tirpalu

Po pusryčių praskalaukite burną vandenilio peroksido tirpalu. 5-7 lašai 3% peroksido tirpalo įlašinkite į 50 mg vandens.

Kodėl reikėtų skalauti burną šiuo tirpalu?
Tai yra puiki apsauga nuo ėduonies, dantų ir dantenų ligų.
Dingsta halitozė – blogas burnos kvapas.
Pabąla dantys.
Atlikite šias procedūras kiekvieną rytą, ir jūsų sveikata pagerės. Jei jums patiko ir jūs nesate alergiški šiems produktams, patartina pradėti nuo kitos dienos.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page