80-metė britė padavė skyryboms dėl to, kad vyras ilgus metus apsimetinėjo kurčiu

Triukšmingas skyrybų procesas prasidėjo Britanijos mieste Mančesteryje.

Doroti Douson, kuriai jau 80 metų, pateikė prašymą išskirti su 84 metų sutuoktiniu Bariu, su kuriuo pragyveno 62 metus.

Per tą laiką sutuoktiniai užaugino 6 vaikus, sulaukė 13 anūkų. Skyrybų priežastis pasirodė nebanali – moteris sužinojo, kad jos vyras, kuris ilgus metus apsimetinėjo kurčiu ir neištarė nė žodžio, puikiai girdi ir gali kalbėti. Tiesiog visus šiuos metus jis nenorėjo girdėti jos plepalų.

Visi Bario Dousono artimieji buvo įsitikinę, kad jis nieko negirdi. Kad galėtų bendrauti su vyru, misis Douson 2 metus lankė surdovertėjų kursus. Bet kai tik išmoko susikalbėti buitiniame lygmenyje, Baris pareiškė, kad jis blogai mato. „Dabar aš pradėjau galvoti, kad jis tiesiog apsimeta“,- teisme pasakė įskaudinta žmona.

Galbūt šeima taip ir būtų gyvenusi laimingame nežinojime, tačiau Baris kartą išsidavė. Jis pasakė žmonai, kad eina į labdaros renginį, o pats patraukė į karaoke barą ir ten neblogai pasilinksmino. Viskas būtų baigęsi gerai, tačiau įrašą, kur jis dainuoja karaoke, Doroti pamatė YouTube.

Savo skyrybų prašyme Doroti Douson iš vyro reikalauja kompensacijos už patirtą stresą, pusės užgyvento turto ir išlaikymo iki gyvenimo pabaigos.
Gindamas savo klientą, Dousono advokatas pareiškė, kad vyriškis griebėsi tokios gudrybės visai ne dėl to, kad kažką įskaudintų, o kad išsaugotų šeimą.

Pasak jo, Baris – žmogus nedaugžodžiaujantis ir tylus, o jo sutuoktinė atvirkščiai – neįtikėtinai plepi. Ir jei vyras nebūtų apsimetęs kurčiu, tai jų santuoka būtų žlugusi dar prieš 60 metų. „Jis padarė tai dėl šeimos išsaugojimo ir dėl savo žmonos“,- pareiškė Bario Dousono advokatas.

You cannot copy content of this page