Šeštokas šoko į ledinį ežerą, kad išgelbėtų berniuką

Ši istorija nutiko Kaliningrado srityje.

Berniukas, vardu Igoris, norėdamas greičiau pasiekti namus, nusprendė sutrumpinti kelią ir eiti per ežerą. Tačiau ledas pasirodė plonas, neišlaikė Igorio svorio ir lūžo. Berniukas atsidūrė šaltame vandenyje, ėmė šaukti ir kviesti pagalbą.

Pirmasis, kuris suskubo gelbėti Igorio, buvo šeštokas Andrejus. Bet štai bėda, pasiekęs berniuką, Andrejus ir pats atsidūrė po ledu. O juk iki dugno šioje vietoje apie du metrai. Atrodė, abu vaikai jau neturi šansų išsigelbėti.
Tačiau berniukams išsikapstyti padėjo vyresniojo vaiko striukė. Jos klostėse susidaręs oro burbulas išlaikė juos paviršiuje.

Iš pradžių Andrejus iš eketės išstūmė Igorį, o paskui ir pats išsikapstė iš ledinio vandens. Namie Andrejui teko papasakoti šlapių drabužių priežastis.

O po kelių dienų apie herojišką šeštoko poelgį sužinojo visa mokykla. Tačiau pats Andrejus niekam, išskyrus tėvus, apie Igorio išgelbėjimą nepasakojo. Viskas todėl, kad savo veiksmuose heroizmo nematė.

Tokio poelgio garbei mokymo įstaigoje buvo surengtas iškilmingas renginys, kurio metu jaunam ir kukliam herojui įteikė padėkos raštą.

„Mes nesitikėjome tokių jo veiksmų, todėl kad berniuko žinios mokykloje buvo vidutinės, o gyvenime pasirodė štai koks herojus,“- pasakojo mokyklos, kurioje mokosi Andrejus, direktorė.

You cannot copy content of this page