9 produktai, padėsiantys jums atrodyti jauniau

Niekas negali sustabdyti senėjimo. Tačiau yra produktai, kurie palaiko sveikatą, lėtina senėjimą, o taip pat užkerta kelią jo negatyvioms pasekmėms. Jei jūs juos vartosite, oda atrodys pastebimai jauniau!

Kryžiažiedės daržovės
Briuselio kopūstai, brokoliai, žiediniai kopūstai, salotos ir ridikėliai – ti kelios iš kryžiažiedžių daržovių, kurios padeda organizmui kovoti su vėžiu ir toksinais. Daržovės turi būti įtrauktos į kasdienį racioną. Jas galima vartoti ir šviežias, ir paruoštas.

Česnakas
Česnakas apsaugo širdį ir ne tik. Viena jo skiltelė per dieną padeda apsaugoti mūsų organizmą nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei vėžio. JAV buvo atliktas tyrimas , kurio metu 55-69 m moterims reikėjo vartoti česnako skiltelę kas savaitę. Pasirodė, kad pas 50% jų buvo mažiau šansų susirgti storosios žarnos vėžiu. Česnakas taip pat padeda sumažinti cholesterino lygį ir skystina kraują efektyviau, nei aspirinas.

Arbūzas
Arbūzo minkštimas turi vitaminų A,B ir C, o sėklos – seleno, vitamino E ir būtinų riebalų, kurie kovoja su senėjimu ir laisvųjų radikalų iššauktais pakenkimais.

Riešutai
Riešutai – puikus mineralų šaltinis. Jie turtingi vario, cinko, seleno, magnio ir kalio, bet turi daug kalorijų. Kasdienis riešutų vartojimas gali didinti imunitetą, įtakoja virškinimo sistemos funkcionavimą,užkerta kelią vėžiui, teigiamai veikia odą, o taip pat mažina cholesterino lygį.

Imbieras
Imbiero šaknis padeda virškinimui ir saugo žarnyną geros būklės.

Vanduo
Vanduo būtinas šalinant iš organizmo toksinus ir atliekas. Mažiausias kiekis vandens, kurį reikia išgerti per dieną – 8 stiklinės. Niekada nepasikliaukite savo troškuliu, todėl kad jis su amžiumi mažėja.

Soja
Ideali priemonė prieš senėjimą! Soja turi daug baltymų, kurie padeda palaikyti raumenis. Izoflavonai jos sudėtyje mažina cholesterino lygį ir apsaugo širdį. O fitoestrogenai imituoja žmogaus estrogenus, kurie dažniausiai yra naudojami priemonėse prieš senėjimą.

Uogos
Juodosios vynuogės, gervuogės, mėlynės ir juodieji serbentai turi galingų antioksidantų, kurie padeda apsaugoti organizmą nuo pakenkimų, iššauktų senėjimo ir laisvųjų radikalų.

Avokadai
Avokadai užkerta kelią odos senėjimui. Juose yra daug kalio, kuris padeda užkirsti kelią skysčio kaupimuisi ir hipertonijai. Tai taip pat puikus vitamino E šaltinis.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page