5 dalykai, kurių nereikia daryti pavalgius! Sužinokite, kodėl!

Neįtikėtina, kad jūs to nežinojote! Tai būtina žinoti!

Po valgio daugelis žmonių yra linkę atsigulę žiūrėti filmą arba tiesiog pasivolioti lovoje, nežinodami, kad tai yra žalinga jų sveikatai.

Taigi, šiandien mes turime 5 dalykų, kurių nereikia daryti pavalgius, sąrašą:

Rūkymas.

Daugelis žmonių žino, kad rūkymas kenkia sveikatai, bet vis tiek gyventi su šiuo bjauriu įpročiu, ir net tai daro tai išsyk po valgio.

Reikėtų palaukti keletą valandų ir tik tada surūkyti cigaretę, nes nikotinas sumažina deguonies kiekį, būtiną virškinimui, ir tai leidžia organizmui įsisavinti daugiau kancerogenų nei įprasta.
Pasak kai kurių tyrimų, viena cigaretė po valgio padaro tą pačią žalą kaip 10 cigarečių. Be to, tai padidina plaučių vėžio ir storosios žarnos vėžio riziką.

Valgyti vaisius.

Geriausias metas vartoti vaisius yra prieš valgį, kai – tuščias skrandis, nes vaisių virškinimas reikalauja skirtingų fermentų.

Be to, yra nustatyta, jog vaisių cukrui reikia daugiau laiko suvirškinimui. Verta paminėti, jog gausite daug daugiau naudos iš visų vaisių maistinių medžiagų, kai valgysite juos ant tuščio skrandžio.
Vaisių valgymas po valgio, gali sukelti rėmens, virškinimo problemas, atsiraugėjimą.

Miegas.

Jeigu eisite miegoti iš kart po valgio, jūs patirsite bendrą diskomfortą, pilvo pūtimą ir kitokias problemas, susijusias su miego kokybe, nes jūsų skrandis virškins visą naktį.
Janina universiteto medicinos mokykla atliko tyrimą, kuris patvirtino, kad žmonės, einantys miegoti po valgio, turi didesnę riziką patirti insultą.

Taigi, rekomenduojama nevalgyti bent 2-3 valandas prieš miegą.

Dušas.

Prausimasis pavalgius padidina kraujo apytaką kojose, rankose ir sumažina kraujo pritekėjimą į skrandį. Tai trukdo virškinimo procesui ir gali sukelti pilvo skausmus.

Arbata.

Nereikėtų gerti arbatos iš karto po valgio, nes ji trukdo įsisavinti geležies elementus. Arbatoje yra tanino rūgščių, kurios sudaro junginius su geležimi ir mūsų maisto baltymais.
Moksliškai įrodyta, kad tai sumažina 87% geležies įsisavinimą. Geležies trūkumas gali sukelti anemiją, odos blyškumą, apetito stoką, skausmą krūtinėje, gali šalti rankos ir pėdos, svaigti galva, kankinti silpnumas ir nuolatinis nuovargis.

Taigi, galime daryti išvadą, kad yra veiksmų, kurių vertėtų vengti pavalgius.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page