Laikyk kraujagysles švaroje ir tonuse: 3 auksiniai receptai

Graikiški riešutai ir alyvuogės
Priemonės paruošimui paimk 1,5 kg jaunų graikiškų riešutų ir 0,5 kg alyvuogių. Sumalk mėsmale ir vartok po valgomąjį šaukštą kasdien. Mišinį laikyk šaldytuve. Gydymo kursas užima apie 2 mėn.

Citrinų-česnakų antpilas
Citrinos – tai puikus antioksidantas, kuris apsaugo kraujagysles. Česnake yra sieros junginių, kurie stabdo aterosklerozės vystymąsi. Valgyk česnaką kasdien po 3-5 skilteles, kraujagyslėms tai naudinga.

Citrinų-česnakų vaistas gali nuimti uždegimą, normalizuoti kraujospūdį. Susmulkink 10 česnako skiltelių ir 1 citriną, sumaišyk su puse stilinės virinto vandens. Leisk pastovėti 3 dienas. Vartok po valgomąjį šaukštą 1-2 kartus per dieną mėnesio bėgyje. Laikyk priemonę vėsioje ir tamsioje vietoje.

Medus ir cinamonas
Vaisto paruošimui prireiks pusės litro virinto šilto vandens, 2-3 valgomųjų šaukštų naminio gėlių medaus, 25 g cinamono. Viską permaišyk ir ataušink. Vartok 1 mėn bėgyje ryte ir vakare po pusę stiklinės.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page