Aš dariau kasdienius 10 minučių trukmės tempimo pratimus 30 dienų bėgyje ir štai kas pasikeitė

Po 30-ies aš pradėjau reguliariai kentėti nuo nugaros skausmo. Jokie vaistai nepadėjo, taigi, teko ieškoti kitų šios problemos sprendimo būdų. Būtent tuo momentu aš susimąsčiau apie eksperimentą ir nusprendžiau įtraukti tempimą į savo dienotvarkę. Kasdien mėnesio bėgyje aš po 10 minučių tempiau raumenis, ir dabar aš pastebiu netikėtus pokyčius savo kūne.

Mano standartiniai tempimo pratimai

Varlės poza: atsisėskite ant grindų taip, kad pėdos būtų už sėdmenų, ir plačiai išskėskite kelius. Neatplėšdami kojų nuo grindų pakelkite sėdmenis ir ištieskite rankas į priekį taip toli, kaip tai įmanoma. Skėskite kojas, kol nepajusite kaip tempiasi klubų raumenys. Išlaikykite šią padėtį 2 min.

Galvos lenkimas prie kelio. Sėskite ant grindų, ištiesę dešinę koją į šoną, sulenkę kairį kelį ir padėję kairės pėdos padą prie dešiniojo klubo vidinės pusės. Lenkitės į dešinę ir apimkite dešinę koją abiem rankom. Užlaikykite 60 sekundžių, paskui pakeiskite pusę.

Kobros poza: atsigulkite ant pilvo. Kojos atgal, rankomis įsiremkite į grindis, padėdami jas po pečiais. Kelkite viršutinę kūno dalį nuo grindų, ištiesindami alkūnes. Išlaikykite šią padėtį 2 min.

„Šuo snukiu žemyn“ : įsiremkite rankomis ir kojomis į grindis ir išskėskite jas pečių plotyje. Laikydami rankas ir kojas tiesias, išlikite šioje padėtyje 2 min.

Nugaros pasukimas sėdint: sėskite ant grindų ir ištieskite abi kojas prieš save. Sulenkite kairį kelį ir padėkite ant jo dešinę alkūnę. Įsiremkite kaire ranka į grindis už savęs ir pažiūrėkite per kairį petį. Užlaikykite 60 sekundžių, paskui pakeiskite pusę ir pakartokite.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.