Kaip greitai pašalinti gleives ir skreplius iš gerklės ir krūtinės: priemonės, kurios puikiai padeda

Pagrindinės kosulio ir kvėpavimo problemų priežastys yra nosies ir kvėpavimo obstrukcija, kurią dažnai vadina skrepliais.
Skreplių susikaupimas retai būna vienintelė susirgimo apraiška. Dažniausiai jį lydi ir kiti požymiai, tokie kaip pakilusi temperatūra, silpnumas ir apsunkintas kvėpavimas. Nepašalinus skreplių pertekliaus, jie gali užkimšti bronchus.

Žemiau mes jums pristatysime natūralių priemonių, kurios naudojamos skreplių pertekliaus šalinimui iš organizmo, rinkinį.

1. Ciberžolė
Aktyvusis ciberžolės komponentas kurkuminas dėka savo stiprių antiseptinių ir antibakterinių savybių šalina bakterijas ir mažina skreplius, kartu stiprindamas imuninę sistemą.
Įdėkite arbatinį šaukštelį ciberžolės, pusę arbatinio šaukštelio druskos ir išmaišykite. Skalaukite gerklę 3 kartus per dieną kelių minučių bėgyje.

2. Medus ir citrina
Medaus ir citrinos derinys gydo respiratorines problemas ir pasižymi galingomis antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Šie produktai stimuliuoja imuninę sistemą ir užkerta kelią užsistovėjimo reiškiniams.
Sumaišykite valgomąjį šaukštą organinio medaus ir 2 valgomuosius šaukštus citrinos sulčių ir vartokite mišinį 3 kartus per dieną kovai su užsistovėjimu ir skreplių pertekliaus pašalinimui.

3. Sūrus vanduo
Kad nuramintumėte gerklės skausmą ir pašalintumėte skreplius, skalaukite ją šiltu sūriu vandeniu 2 kartus per dieną. Į puodelį filtruoto vandens įdėkite nuo 1-2 iki 3-4 arbatinių šaukštelių druskos ir gerai išmaišykite kol pilnai ištirps. Gurkštelėkite šiek tiek mišinio ir lengvai atloškite galvą atgal. Jūs turite leisti tirpalui praplauti gerklę, nerydami jo. Po to skalaukite gerklę minutės bėgyje

4. Kvėpavimas garais
Garų kvėpavimas skystina gleives plaučiuose ir padeda pašalinti jas iš organizmo. Puode su vandeniu išmaišykite pusę arbatinio šaukštelio čiobrelių ir rozmarinų ir nuimkite nuo ugnies. Uždenkite galvą rankšluosčiu ir įkvėpkite garų. Kartokite keliskart per dieną.

Jūs taip pat turite maudytis karštoje vonioje 2 kartus per dieną, kad suskystintumėte gleives. Efekto sustiprinimui įlašinkite kelis lašus jūsų mėgstamo eterinio aliejaus, pavyzdžiui, arbatmedžio, todėl kad jis pasižymi galingomis priešmikrobinėmis savybėmis.

5.Imbieras
Imbieras pasižymi galingomis priešvirusinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, kurios gydo gerklę ir užsistovėjimą krūtinėje, o taip pat užkerta kelią kvėpavimo problemoms ir infekcijoms, padeda atsikosėti. Todėl įsitikinkite, kad suvalgote 3-4 gabaliukus imbiero per dieną arba išgeriate kelis puodelius imbierinės arbatos.

Kad paruoštumėte imbierinę arbatą, į puodą su verdančiu vandeniu įdėkite 6 gabaliukus imbiero ir arbatinį šaukštelį pipirų. Virkite 5 min ant vidutinės ugnies. Kai atauš, įdėkite arbatinį šaukštelį medaus.
Šie produktai padės jums ne tik greičiau pasveikti, bet ir užkirsti kelią ligai. Todėl vartokite juos dažniau bet kuriuo metų laiku.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page