Šuo bučiniu palydėjo kiekvieną šuniuką, kurį pasiėmė žmonės
Benamė pitbulio kalė, kurią vėliau pavadins Vaivorykšte, niekada nesiveržė prie žmonių. Gyvenimas gatvėje išmokė ją būti atsargia ir nepatiklia, bet nutiko tai, ko protingas gyvūnas negalėjo nuspėti.
Praėjus 48 valandoms nuo jos šunyčių gimimo Kaliforniją užklupo štormas su rekordiniais lietumis. Vaivorykštė paslėpė naujagimius šunelius krūmuose, bet šeimynos išgyvenimo šansai buvo nedideli. Teko, geliant šuniškai širdžiai, pasitikėti žmonėmis.
Ne tai, kad Vaivorykštę iš visur vijo. Priešingai – vietiniai gyventojai ne kartą pastebėjo ją ir bandė pašerti ar išvežti į prieglaudą. Bet šuo visada pabėgdavo.
Ir kai įsismarkavo audra, pagal skubų iškvietimą atvykę gelbėtojai ilgai negalėjo suprasti, kur ji slepiasi kartu su šuniukais. Krūmai – nepatikimas prieglobstis, bet rasti juose nedidelį objektą naktį, lietuje ir su prožektoriais buvo nelengva. O dargana vis stiprėjo.
Rado! Dabar teko užsitarnauti Vaivorykštės pasitikėjimą, kuri savo įpročiu galėjo pasprukti, bet nepaliko šuniukų. Gins, puls, teks užmigdyti? Bet viskas apsiėjo švelnumu ir keliomis pašaro porcijomis.
Gelbėtojas atsargiai paėmė šunelį ir ėmė traukti lauk iš improvizuotos irštvos. Vaivorykštė suspurdėjo, įsitempė ir…lyžtelėjo mažylio nosį. Lyg ramindama – viskas bus gerai. Vieną po kito žmonės ėmė šunelius ir kiekvienas gavo iš mamos atsisveikinimo bučinį. Pati kalė liko irštvoje ir nežinojo, kur išneša jos vaikus.
Vaivorykštė nesipriešino, kai ją pačią ištempė iš krūmų ir patalpino į narvą. Lietus stiprėjo ir laikas buvo nešti kudašių iš lauko į patikimą pastogę. Žmonės, šunys, įranga – viskas permirko kiaurai, o priedo dėl audros dingo elektra, taigi įsikurti prieglaudoje ir atlikti veterinarinę išgelbėtųjų apžiūrą teko prožektorių šviesoje.
Gelbėjimo operacijos rezultatas: liesa, reikalinga priežiūros, bet bendrai sveika mama-kalė ir 8 geručiai šuneliai. Sąlygų, kuriomis jie atsidūrė prieglaudoje, garbei, juos pavadino stichijų vardais: Griaustinis, Žaibas, Brizas, Migla, Žybsnis, Štormas, o du pačius mažiausius – Lašelis ir Dulksna. Vaivorykštė tapo Vaivorykšte ir akyse pavirto pačiu draugiškiausiu šunimi pasaulyje, kuri lyg norėjo tuoj pat kompensuoti visas gyvenimo dienas be žmogiško rūpesčio.
Šuniukai auga ir greitai bus pasiruošę rasti naujus namus. Vaivorykštė daugiau nesišalina žmonių ir ji ne prieš, kad jos mažyliai irgi gautų naujas šeimas.
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/fNLrE3ZdVe0″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>
Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.