Jis paėmė apleistą šunį iš blogo šeimininko. Vyras galvojo, kad gelbėja kiemsargį

Viename iš kiemų vyriškis pastebėjo pririštą grandine labai liesą, sergantį, ypač nelaimingą ir, kaip jis manė, negrynaveislį šunį be kailio , kažkodėl nudažytą mėlyna spalva.

Vyras negalėjo praeiti pro šalį, juk jis užsiėmė benamių šunų gelbėjimu, o čia, turėdamas šeimininką, šuo atrodė žymiai blogiau už daugelį gyvūnų, su kuriais gelbėtojas anksčiau turėjo reikalų.

Jis pareikalavo šeimininko atiduoti šunį į prieglaudą, bet šis griežtai atsisakė. Tuomet vyriškis prigrasė iškviesiąs policiją, ir šeimininką nubaus už žiaurų elgesį su gyvūnais. Šeimininkas tylėdamas išvedė šunį su grandine ir atidavė praeiviui.

Taip šuniui prasidėjo naujas geras gyvenimas. Vyras nuvežė šunį į šunų gelbėjimo organizaciją Free Korean Dogs.

Jos įkūrėjas Ek Park Pietų Korėjoje renka valkataujančius šunis ir randa jiems šeimininkus visame pasaulyje, dažniausiai JAV. Jis pasakė, kad tokio užleisto atvejo dar nematė.

Dong-Czinį ėmė gydyti. Prireikė 4 mėnesių, kol pradėjo augti kailis.

O po pusės metų jis pavirto prabangiu, visiškai sveiku, labai pozityviu samojedu.

Dong-Cziniui ėmė ieškoti šeimos ir parinko šeimininkę iš Kanados miesto Vankuverio.

Ji rašytoja, turi didelį namą su kiemu, kur Dong-Cziniui bus labai gerai. Samojedas lengvai pakėlė ilgą skrydį į kitą planetos pusę.

Dabar jis giriasi fotografijomis iš savo naujo gyvenimo.

Ir savo nauju draugu Lakiu. Ši porelė dabar neišskiriama.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page