Štai kodėl moteriai iš tiesų nereikalinga santuoka ir santykiai

Egzistuoja mitas, kad šeimos saitai labiau reikalingi moteriai. Būtent todėl ji privalo kurti namų jaukumą, o vyras savo ruožtu tik sutinka šeimai ir santuokai.

Taip nėra. Psichologas Krisas Normanas įsitikinęs, kad tvirtinimas, jog moteris su viskuo sutinka dėl santuokos ir šeimos saitų – tai patriarchalinės visuomenės, kurios laikas jau eina į pabaigą, perviršis.

Moteriai reikia savirealizacijos
Esmė tame, kad moteriai reikia realizuoti save. Bet, kadangi dar prieš 50 metų žmonija neleido moterims pilnavertiškai vystytis visuomenėje, joms liko tik rinktis šeimą.

Dabar pasaulis keičiasi ir dauguma moterų nesiruošia palikti darbo tik dėl vyro noro.

Moteriai reikia vaikų
Moteris nori būti mama ir turėti vaikų. Tačiau dabar dėl to visai nebūtina kurti šeimos.
Sutuoktinio neturėjimas auginant vaiką kartais ženkliai palengvina gyvenimą. Kadangi daugelis vyrų nenori suvokti, kad šeima – tai dviejų triūsas, o ne viešbutis, kur „viskas įskaičiuota“, kur galima ramiai sėdėti ant sofos, o žmona lyg tarnaitė pluša aplink.

Moteriai reikia pinigų
Mūsų močiutės dažniausiai gyveno su vyrais, kadangi joms reikėjo iš kažko gyventi. Juk pilnavertiškai dirbti galėjo tik vyras.
Šiandien moterys sugeba užsidirbti pačios. Arba kelia sau tokį tikslą. Dėl to pinigų, kaip santykių pagrindo, klausimas uždaromas.
Tačiau yra neįtikėtinai turtingų vyrų, dėl kurių moterys pasiruošusios daug kam. Bet, jei atvirai, tokius vyrus galima suskaičiuoti ant pirštų.

Moteriai reikia meilės
Be jokių abejonių, moteriai reikia jausti meilę, rūpestį ir švelnumą. Taip pat kaip ir vyrui. Tačiau dėl to nėra būtinybės kurti šeimą.
Psichologas Krisas Normanas įsitikinęs, kad šiandien moteris žymiai mažiau pasiruošusi užmerkti akis į blogą elgesį, atleisti išdavystes ir kęsti kitus dalykus, kuriuos anksčiau vadindavo „išmintimi“. Moterys trokšta meilės, o ne šiaip vyriškos lyties atstovo šalia, kad sociumas manytų, jog jai viskas gerai.

Mūsų dienų moteriai nereikia tokių santykių šeimoje, prie kurių mes įpratę. Moteriai reikia gero partnerio, draugo ir aistringo meilužio. Visi tie dalykai truputį skiriasi nuo to, kai santykiai kuriami aplink virtuvės stalą ir buitį.

Moterims reikia partnerio, kurio tikslas – irgi dėti pastangas į santykius ir kuriems šeimos saitai – tai kažkas vertingo ir dvasingo, o ne šiaip erdvė su aptarnaujančiu personalu. Sena šeimos samprata moteriai nebereikalinga,- įsitikinęs Krisas Normanas.

You cannot copy content of this page