Operacija praėjus 2 dienoms po vestuvių: moteris paaukojo inkstą buvusiai savo vyro žmonai

Debi Nil-Striklend ištekėjo už Džimo praėjus 10 metų po pirmojo pasimatymo. Tačiau praėjus 2 dienoms po vestuvių ji jau buvo ligoninėje dėl buvusios savo vyro žmonos. Moteriai prireikė skubios transplantacijos ir Debi atsigulė ant operacinio stalo, kad jai padėtų.

Džimas ir Mailen išsiskyrė daugiau nei prieš 20 metų, tačiau jie gerai sutarė ir augino 2 vaikus. 59 metų Mailen seniai kentėjo nuo inkstų ligos. Kai dar 2020 metų lapkritį ją hospitalizavo, jie funkcionavo tik 8%. Moters brolis norėjo tapti donoru, tačiau jis netiko. Tada naujoji Džimo žmona pasišovė padėti. Moterys buvo pažįstamos, tačiau niekada nebuvo artimos.

Debi kažkada jau bandė padėti savo broliui, kuris laukė dvigubos plaučių transplantacijos. Tada ji irgi siūlė pagalbą, tačiau gydytojai nesutiko.
Mailen atveju inkstas tiko ir persodinimo operaciją skyrė praėjus 2 dienoms po Debi ir Džimo vestuvių. Nuotaka jau norėjo atidėti šventę, bet draugai įkalbėjo to nedaryti, kadangi įsimylėjėliai ir taip ilgai atidėliojo tuoktuves.

Operacija praėjo sėkmingai ir moterys iškart ėmė klausinėti apie viena kitos būklę, kai tik atgavo sąmonę. „Man reikia ją pamatyti“. Tai buvo pirma, ką ištarė mano lūpos“,- prisimena Mailan.

You cannot copy content of this page