Baltasis povas rodo savo uodegą. Bet kai jis pasisuka…sulaikykite kvėpavimą!

Gamta padovanojo mums neįtikėtiną skaičių pasakiškų sutvėrimų, kurių išorė gali apstulbinti bet kurį žmogų. Deja, kai kurie šie gyvūnai šiandien arba visiškai išnyko nuo žemės paviršiaus, arba yra ant išnykimo ribos.

Kaip atrodo povo patinas, mes visi puikiai žinome, o štai kaip atrodo povas, kurį vadina albinosu – vargu. Jo unikalumas plunksnų spalvoje, juk povas albinosas absoliučiai baltas! Kiekviena plunksnelė, kiekvienas pūkelis stulbina savo baltumu.

O jūs kada nors matėte, kaip būtent povas pakelia savo uodegą? Tai nepamirštamas reginys.
Žemiau esančiame video yra daug momentų, kurie privers jus aiktelėti ir labai smarkiai nustebti! Povas, pagrindinis video herojus, priklauso privačiam asmeniui. Įsivaizduojate, kiek laimės ir džiaugsmo šis paukštis atnešė savo šeimininkams?

O ar matėte kada nors, kaip didingasis povas atrodo iš galo? Turbūt ne, nes tuo metu, kai jis pakelia uodegą, jis paskui jau nebepasisuka uodega žiūrinčiam į jį.

Žiūrėkite video:

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page