82 metų multimilijonierius ir 25 metų pasija. Ir ko nepadarysi dėl…

Neseniai tapo žinoma, kad 82 metų milijonierius Džeimsas Goldšteinas po savo sparnu priglobė 25 metų rusų modelį. Štai kaip jie atrodo kartu:

Sudžiuvęs senas pirdžius kretančia galva vaikšto į madų pasirodymus ir keičia kūnus, kurie mėgsta pinigus.

Yra toks merginų tipas, kurios nenori mokytis, dirbti, tačiau nori gražiai gyventi.

Iš prigimties jos turi išvaizdą išorėje, o vidinių principų neturi. Į savo kūną jos žiūri kaip į įrankį, kuris padės joms susitvarkyti gyvenimą.
Pavyksta vienetams, todėl kad jų laikas ribotas. Na, iki 25-erių. Maksimum gal iki 30 su pačiu geriausiu botoksu.

Mes nesvarstysime, kas ten galvoje pas jauną mergiotę, nusprendusią susidėti su tokiu. Ką ji jaučia, kai jis ją apkabina ar bučiuoja. Nuo tokių minčių galima realiai…

Labai įdomu, dėl ko visa tai?

Atsakymas akivaizdus…

Pažyma: Džeimsas F. Goldšteinas, draugams – Džimas, Džimis. Multimilijonierius ( „kainuoja“ ne mažiau 100 milijonų dolerių).

Pagrindiniu pajamų šaltiniu laikoma prekyba nekilnojamu turtu. Turi kelis treilerių parkus. Jo viloje Sheats Goldstein Los Andžele buvo nufilmuoti keli filmai, tame tarpe „Čarlio Angelai“ ir „Didysis Lebovskis“.

Jis visada rengiasi ryškiai, lankosi ne mažiau 100 Nacionalinės krepšinio lygos varžybų per sezoną, būna visuose didžiuosiuose madų šou.

Todėl kasmet šimtai jo fotografijų publikuojama Amerikos ir Europos spaudoje. Sklando įvairiausi gandai, iš kur jis turi lėšų tokiam gyvenimui.

Pats Džimis niekada niekam nedavė sklandžių paaiškinimų šiuo klausimu, kaltinimus narkotikų prekyba neigia (baudžiamojon atsakomybėn nepatrauktas).

You cannot copy content of this page