ABBA po 50 metų: 4 populiarių muzikantų istorijos

ABBA – ne šiaip muzikos grupė iš 70-ųjų, tai visa epocha ir muzika, su kuria išaugo ne viena karta.

Fantastiškasis ABBA ketvertukas, įsiveržęs į popkultūros pasaulį ant įvairiaspalvės hipių bangos, taip ir pasiliko milijonų fanų širdyse, kurie iki šiol esant nuotaikai klausosi jų užvedančių dainų.

Nuo to laiko praėjo beveik 50 metų. Per tą laiką ABBA muzikantai nugyveno savo gyvenimus ir dabar kiekvienas jų turi savo nepaprastą istoriją.

Anni Frid Lyngstad
Dabar žaviajai brunetei Anni Frid 73 metai. Bet jaunystės laikais nuo jos balso ir akių spindesio milijonai vyro buvo pametę galvas.

Benny Andersson, jos kolega iš žvaigždžių ketveriukės, nebuvo jos pirmas vyras, bet jų sąjungą mylimoje grupėje fanai priėmė su didžiuliu susižavėjimu.

Grupei iširus Anni Frid išvyko į Šveicariją, kur 1992 m ištekėjo.

Jos išrinktuoju tapo tikras princas Henrik Ruzzo Rais fon Plauen , kuriam ji pagimdė dukterį.
Bet deja, po 6 metų jos dukra žuvo avarijoje, o dar po metų vyras mirė nuo nepagydomos ligos.
Dabar Anni Frid vieniša, ji iki šiol gyvena Šveicarijoje ir užsiima tik labdara.

Agneta Faltskog
Efektinga blondinė Agneta ABBoje suderino meilę ir kūrybą. Jos išrinktasis Bjorn Ulvaeus padovanojo jai 4 metus laimingo gyvenimo ir dukterį. Po to pora iširo ir audringa blondinė vėl įsimylėjo.

Šį kartą jos vyriškis buvo gydytojas ir neturėjo nieko bendro su bohemos pasauliu, prie kurio taip priprato gražuolė. Po 4 metų jie išsiskyrė.
Agneta bandė užsiimti soline karjera, bet be ypatingos sėkmės. Jos mama nusižudė, o neužilgo mirė ir tėvas ir dainininkė labai sunkiai pergyveno šią netektį.

Dabar Agneta gyvena Stokholme ramų, sklandų močiutės, kuri laiką skiria tik savo anūkams, gyvenimą. Jai 69 metai.

Benny Andersson
Benny visą savo gyvenimą pašventė muzikai. Po ketvertuko išsiskyrimo jis bandė kvartetą paversti duetu. Bet muzikinė sąjunga su Bjornu jiems nepavyko.

Benny užsiėmė prodiusavimu, rašė muziką filmams ir svarbiems įvykiams ir įkūrė savo orkestrą.
Muzikantas turi 2 vaikus iš pirmos santuokos: jo sūnus ir dukra gimė dar 60-aisiais. Po grupės iširimo jis vedė žymią televizijos vedėją.

Santuokoje jiems gimė sūnus, kuris dabar tapo populiariu muzikantu. Dabar Benny 72 metai.

Bjorn Ulvaeus
Po išsiskyrimo su karštąja blondine ir visiško ABBA iširimo, Bjorn vedė ir iki šiol laimingas santuokoje su Lena Kolersio, kuri visą gyvenimą pradirbo muzikinėje žurnalistikoje.

Šioje santuokoje Bjornui gimė dvi puikios dukterys. Šeima gyvena Stokholme, o Bjorn Ulvaeus laikomas vienu gerbiamiausių muzikantų šalyje.

Bjorn vyriausias iš visų legendinės grupės dalyvių. Jam dabar 74 metai.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page