Pora pažymėjo santuokos 60-metį labai miela fotosesija

Virdžinija ir Džordžas Braunai turi 4 vaikus, 18 anūkų ir 19 proanūkių.

Aibigailė Lidik iš Abigail Gingerale Photography sugalvojo, kaip nustebinti savo senelį Džordžą ir močiutę Virdžiniją Džindžer Braun. Jų santuokos 60-mečiui ji padovanojo jiems vestuvinę fotosesiją.

Džordžas ir Džindžer Braun savo vestuvių dieną, 1959 m birželio 6.

Braunai gyvena Pietų Karolinoje, bet atvyko į Niudžersį, kad aplankytų šeimą. Prieš jiems atvykstant anūkė pasakė močiutei ir seneliui, kad nori juos papuošti ir pasiimti kartu į jubiliejų, kol jie mieste, bet neužsiminė apie fotosesiją.

„Žinoma, jie pasakė „taip“, kadangi jie padarys viską dėl savo anūkų! Aš susitariau su vietiniais salonais ir jie suteikė man suknelę, šukuoseną, makiažą ir gėles“.

Tik kai pora atvyko į Niudžersį, Lidik papasakojo jiems, ką sugalvojo.

„Jie buvo šokiruoti ir sujaudinti, ir net truputį nervinosi prieš kamerą“,- pasakė Lidik. Mano močiutė niekada nedarė profesionalių šukuosenų ar makiažo.“

Fotosesijos metu Braunai pasidalijo savo ilgos laimingos santuokos paslaptimis, pavyzdžiui: „Neikite gulti, jei pykstatės“, „Būkite pasiruošę visada atleisti“ ir „Išsaugokite gerą humoro jausmą“.

Per šiuos metus stebėdama senelį ir močiutę Lidik daug sužinojo apie tai, kaip sukurti tvirtą santuoką.
„Jie linksmi ir visą laiką juokauja. Mano senelis nuolat dainuoja ir verčia močiutę juoktis. Jie visada leidžia laiką kartu ir tai nuostabu“.

Po 60 metų gyvenimo kartu pora įsimylėjusi kaip ir anksčiau.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page