5 mitai apie meilužes, kuriais tiki dauguma žmonų

Blogiausia – žinoti, kad jus lygina su kita moterimi…

Jūsų galvoje gali būti milijonas minčių apie tai, kas tokia kita moteris. Atsidurti situacijose, kai į jūsų santykius įsismelkė neištikimybė, visada labai nemalonu. Taip nutikus jūs pirmiausia bandysite suprasti, kas būtent galėjo priversti partnerį jus apgaudinėti.

Jūs galvojate apie tai, ar galima buvo elgtis su juo dar geriau. Tačiau be užsiciklinimų ties visomis jūsų santykių problemomis, jūs toliau analizuojate ir įsivaizduojate tą kitą moterį.

Jūs galite vis dar būti šoko ir nesupratimo būsenoje , sukeltoje susiklosčiusios situacijos. Jūs mylite savo partnerį ir nuoširdžiai tikėjote, kad visada galėsite juo pasikliauti. Tačiau jis negailestingai jus išdavė ir tiesiog išėjo.

Jūs bandote atskirti jo tiesą nuo melo ir prisiminti visus tuos neraminančius ženklus, kuriuos taip nerūpestingai praleidote pro akis. Jūs jaučiatės visiška kvailė.

Tačiau blogiausia – tai žinoti, kad jus lygina su kita moterimi. Jums atrodo, kad ji turi būti tiesiog neįtikėtina ir įkūnyti visas tas savybes, kurias norėtumėte turėti jūs pati…

Labai svarbu nustoti galvoti apie tokius dalykus. Tai labai negerai. Būtina realiai žiūrėti į dalykus. Gerai išanalizuokite situaciją prieš leisdama savo mintims nunešti jus neteisinga kryptimi.

Žemiau pristatyti mitai apie „kitą“ moterį, kuriais jūs, greičiausiai, nuoširdžiai tikite:

1. Turbūt ji tikrai neįtikėtina.
Nebūtinai. Net jei jums atrodo, kad ji nuostabi moteris, jūs turite žinoti, kad taip bus ne visada. Tai gali būti tiesiog moteris, kuri atsidūrė reikiamu laiku reikiamoje vietoje.
Apgaulės dažniausiai būna „spontaniškais“ romaniūkščiais. Jų neįmanoma nuspėti. Todėl vargu ar jūsų „priešininkė“ yra kažkokia ypatinga.

2. Greičiausiai jis beprotiškai ją įsimylėjęs.
Jei jis tikrai ją mylėtų, jūs tai žinotumėte. O jei jis kaip ir anksčiau grįžta po darbo namo pas jus, tada jūs žinote, kokie jo prioritetai. Jei jis daugiau laiko praleidžia su jumis, reiškia, jūs jam svarbesnė.

Atminkite, kad tą, su kuria vyras praleidžia didesnę savo laiko dalį, jis vertina labiausiai. Taip, jis gali apgaudinėti jus, bet tai nereiškia, kad savo meilužę jis myli labiau.

3. Jie turbūt labiau suderinami.
Visai nebūtinai. Taip, jūs su vyru galite turėti tam tikrų problemų dėl suderinamumo. Galbūt todėl jis ir buvo neištikimas jums. Tačiau neverta nurašyti ir to fakto, kad jums yra ką prisiminti ir tie prisiminimai nuostabūs.

Tarp jūsų egzistuoja ypatingas ryšys, atlaikęs išbandymą iki pat santuokos. O tai kažką sako apie suderinamumą. Todėl jis ir jo meilužė paprasčiausiai negali būti suderinami, atsižvelgiant į tą neilgą laiką, kai jie yra kartu.

4. Ji yra jo gimininga siela.
Tai, kad jis dabar turi romaniūkštį, visiškai nereiškia, kad jis rado savo giminingą sielą. Pagal statistiką, neištikimi vyrai visada linkę pasilikti su savo žmona, nei išeiti pas meilužę.

O tais retais atvejais, kai vyras visgi ryžtasi išeiti pas meilužę, jų santykiai dažniausiai trunka labai neilgai. Jei santykiai pastatyti ant išdavystės ir melo, labai maža tikimybė, kad toks ryšys išsilaikys ilgai. Jų santykiai pasmerkti iškart.

5. Ji galvoja, kad žymiai geresnė už mane.
O va apie tai jūs išvis neturite galvoti. Dažniausiai meilužės labai pavydi žmonoms. Taip, jūsų vyras su ja turi romaną ir jis kaskart randa dingstį eiti pas ją. Tačiau galiausiai jis vis tiek pareis namo.

Jūs – ta, pas kurią jis sugrįš. Ta, kurią jis vedė. Todėl ji paprasčiausiai negali laikyti savęs geresne. Atvirkščiai, ji vis dar mano, kad jūs geriausia moteris jo gyvenime.

You cannot copy content of this page