Geriausi žmonės yra tie, kurie viską prarado, bet rado jėgų atsitiesti

Geriausiais žmonėmis aš vadinu tuos, kuriems teko susidurti su realiu gyvenimu, visomis jo problemomis ir neteisybe. Tuos, kurie pajuto savo pažeidžiamumą ir beviltiškumą, kam grėsė realus pavojus ir kas nugalėjo sunkumus.

Ir jie nebūtinai skiriasi iš kitų neįtikėtinai gražia išvaizda. Jų grožis unikalus ir ypatingas.

Tai mieli žmonės, kurie išmoko atleisti, kurie toliau juda į priekį, siūlo savo pagalbą aplinkiniams, demonstruodami savo didingumą.

Žmonės – stulbinantys sutvėrimai, bet tarp jų kartais pasitaiko tikrai ekstraordinarios asmenybės. Asmenybės, atsidūrusios pačiame dugne, parverstos ant žemės likimo ar kažkokio atvejo. Bet štai jie vėl stovi prieš mus, pasiekę naują lygį.

„Patys gražiausi žmonės, kuriuos mes pažįstame, tai tie, kurie buvo nugalėti, perėjo kančias, kovojo, prarado viską ir galiausiai rado savo kelią. Jie to neslepia, apie tai žino visi. Šie žmonės gerai vertinami, jautrūs ir supranta gyvenimą, kuris pripildo juos užuojautos, švelnumo ir giliai mylinčio nerimo.

Gražiais žmonėmis negimstama“,- Elizabet Kiubler-Ros.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page