Kaip vartoti cinamoną su medumi?

Kaip vartoti cinamoną su medumi?

Labai gerai atsiliepia širdies darbui.

Įdėti į medaus stiklainį kelis valgomuosius šaukštus cinamono ir kruopščiai permaišyti kol gausis vienalytė masė. Kiekvieną rytą pusryčiams suvalgyti gabalėlį duonos ar sausainį, užteptą medumi su cinamonu. Pasekmes jūs greitai pamatysite. Šis mišinys gali sumažinti cholesterino lygį, o taip pat mažina pakartotinio infarkto riziką. Normalizuoja širdies ritmą, stiprina arterijas ir venas, tuo pačiu mažindamas širdies ir kraujagyslių susirgimų riziką.

Padeda išgydyti artritą.

Įdėkite į šilto vandens puodelį 2 valgomuosius šaukštus medaus ir ½ valgomojo šaukšto cinamono. Gerkite anksti ryte tuščiu skrandžiu ir vakare prieš miegą. Tyrimas, atliktas mokslininkų iš Kopenhagos universiteto, kuriame dalyvavo 200 savanorių, kenčiančių nuo chroniško artrito, parodė, kad reguliariai vartojant šį gėrimą 75 pacientai pajuto skausmo sumažėjimą jau po 1 savaitės. Po mėnesio visi 200 pacientų sėkmingai atsikratė skausmo ir pradėjo vaikščioti be problemų.

Padeda kovoti su inkstų ir šlapimo pūslės infekcijomis.

Į stiklinę šilto vandens reikia įdėti valgomąjį šaukštą medaus ir du arbatinius šaukštelius cinamono ir išmaišyti. Gerti 2 kartus per dieną, rytą tuščiu skrandžiu ir po pietų. Šis mišinys turi galingą antibakterinį poveikį, juk medus – tai gamtinis antibiotikas, kuris žudo bakterijas per trumpą laiką.

Puiki priemonė nuo peršalimo

Peršalimo, kosulio ir sinusito gydymui į stiklinę šilto vandens įdėkite valgomąjį šaukštą medaus ir žiupsnelį cinamono ir gerkite kelis kartus per dieną kol būklė pagerės.

Stiprina imuninę sistemą.

Reguliarus to paties mišinio, kuris gaminamas širdies darbo gerinimui, vartojimas stiprina baltąsias kraujo ląsteles, apsaugo organizmą nuo bakterijų ir virusų ir tokiu būdu apsaugo nuo ligų.

Padeda lieknėti.

Ištirpinkite stiklinėje vandens valgomąjį šaukštą medaus ir pusę šaukšto cinamono ir gerkite kasdien 30 min iki pusryčių ir 30 min iki miego. Svorio netekimas garantuotas.

Mažina cholesterino lygį.

Ištirpinkite 0,5 l vandens 2 valgomuosius šaukštus medaus ir 1 valgomąjį šaukštą cinamono. Šį gėrimą galima gerti 3 kartus per dieną. Per trumpą laiką cholesterinas sumažėja iki 10%, tuo pačiu mažindamas širdies ir kraujagyslių susirgimų riziką.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page