Jaunikis pasikvietė vestuvių liudininku savo katiną ir šis tapo vakaro herojumi!

Mantros apie tai, kad vestuvių diena turi būti ypatinga ir įsimintina, tikrai pabodo, o ir patuština kišenę. Todėl kai Aaronas Benitesas planavo savo vestuves, jis pasikliovė Princu Maiklu – savo katinu ir filmavimo partneriu.

Vos vienas personažas iškart pavertė ceremoniją visuotinėmis linksmybėmis. Ne, buvo ir apdarai, ir tortas, ir šokiai, bet pagrindiniu vestuvių herojumi tapo žavus pilkas katinas!

Iškart reikia patikslinti – Princas Maiklas nepaprastas katinas. Jo mimika tikrai turtinga ir įgimtas aktoriaus talentas, kurį šeimininkas kompiuterinės grafikos pagalba išvystė iki profesionalaus video lygio. Jie kartu veda kanalą, skirtą išgalvotiems katino nuotykiams. Puikus darbas!

Bet realiame gyvenime Aaronas ir Princas Maiklas – neišskiriami draugai. Todėl logiška, kad jis negalėjo eiti į vestuves be numylėtinio. O kad jaunoji nuotaka nepavydėtų, skyrė jam oficialaus liudininko statusą. Pasiuvo kostiumėlį, padarė šventinį kaklaraištį, nusakė ceremonijos taisykles.

Kadangi Princas Maiklas ne pirmą kartą atsidūrė dėmesio centre, jis puikiai prasilaikė visą vakarą. Dar daugiau – specialiai jam paruošė lašišą, mėgstamą katinėlio patiekalą. Jis buvo ne šiaip dėmesio centre, o džiugino visus savo žavesiu. Svečių žodžiais, šios vestuvės tikrai įsimins ilgam pilkojo pūkuotuko dėka!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page