Moteris, kurią gydytojai laikė nevaisinga, nustebino juos pagimdžiusi dvynukes

Monika Dilan iš Midvėjaus miesto (Didžioji Britanija) praleido vieną naktį su vyriškiu kruizo metu, po ko pastojo ir praėjus 37 savaitėms pagimdė dvynes būdama 41 metų, nepaisant to, kad gydytojai laikė tai neįmanoma.

Daktarai tvirtino, kad Monikos vaisingumas ženkliai sumažėjęs, kas reiškė, kad nėštumas praktiškai neįmanomas. Vaisingumo lygį įtakoja kiaušialąsčių folikulų kiekis, kurių pas moterį buvo per mažai.

Moteris išvyko į kruizą Viduržemio jūra. Ten ji praleido vieną naktį su vyriškiu, su kuriuo susipažino ten pat. Kai Dilan grįžo namo, rytinį pykinimą ji palaikė buvimo jūroje pasekme.

Jos žodžiais, ji ilgai ieškojo paaiškinimo savo simptomams internete ir ten perskaitė, kad tai gali būti supimo jūroje pasekmės. Tačiau kažkuriuo momentu ji pagalvojo apie nėštumą, nors ir žinojo, kad tai mažai tikėtina. Tuomet Monika nusipirko testą ir buvo šokiruota, išvydusi jame dvi juosteles.

Monika pagimdė 2019 sausio 7. Savo dukreles motina pavadino Afina ir Luna.

„Mano mažylės – geriausia gimtadienio dovana“

Pirmuosius du trimestrus nėštumas vystėsi normaliai, tačiau 37 savaitę per apžiūrą buvo pastebėtas vienos placentos plyšimas. Gydytojai nusprendė atlikti ekstrinį cezario pjūvį.

Ir štai 2019 m sausio 7, likus dviem dienoms iki 42-ojo Monikos gimtadienio, į pasaulį atėjo dvynukės Afina ir Luna, kiekviena svėrė 5 svarus ir 5 uncijas ( apie 2,4 kg).

„Mano mažylės tapo geriausia dovana, kurią aš kada nors gavau per gimtadienį. Jos tokios gražios, kad aš tiesiog negaliu atplėšti akių. Aš suprantu, kad būti vieniša motina nelabai linksma, tačiau tikiuosi, kad mano dukrelės neleis man atsipalaiduoti ir privers visada būti geros formos“

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page