Apvyniok kojas folija keliais sluoksniais. Rezultatas jus maloniai nustebins!

Aliuminio folija – unikali medžiaga. Gydymas folijos pagalba buvo praktikuojamas dar senovės Kinijoje: foliją dėdavo prie biologiškai aktyvių taškų, atsakingų už sergančių organų darbą.

Šiandien tu sužinosi, kaip atsikratyti geliančio sąnarių skausmo paprastos maistinės folijos pagalba. Viskas dėka jos atspindinčių savybių su neįtikėtinu gydomuoju poveikiu…Sąnarių gydymas folija – greičiausiai pigiausias būdas, neverta abejoti jo efektyvumu!

Gydymas folija
Už išsamų aprašymą, kaip galima gydytis folijos pagalba mes dėkingi gydytojui psichoterapeutui Vilhelmui Reichui. Folija galima išsigydyti peršalimą, kaklo osteochondrozę ir net podagrą!

Folija, pridėta prie skausmingos vietos, atspindi biosrautus į energetinį meridianą, iš kurio jie eina. Tai teigiamai veikia sergantį organą, susijusį su meridianu, ir skausmas nyksta.

Gydymas aliuminio folija – nesudėtingas dalykas. Apvyniok skaudamą vietą folija, pavyzdžiui, pėdų kauliukus. Užfiksuok stebuklingą priemonę bintu. Foliją būtina dėti prie skaudamos vietos blizgiąja puse!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page