Viena populiariausių dietų yra „6 košių“. Puiki dieta be griežtų apribojimų!

Tarp didžiulės dietų įvairovės kiekvienas stengiasi išsirinkti tą, kuri jam labiausiai tinka.

Viena populiariausių dietų yra „6 košių“. Jai pritaria daug mitybos specialistų. Nuo mažų dienų tėvai mums tvirtino, kad košės labai naudingos.

Ir jie buvo teisūs. Jose yra ląsteliena, vitaminai, mikroelementai. Kodėl gi nepabandžius?
Ši dieta tiks tiems, kas nori be ypatingų pastangų atsikratyti antsvorio. Taip pat ji patiks tiems, kurie maistui skiria nedidelę biudžeto dalį ir neturi daug laiko ruošti egzotiškus patiekalus.

Dietos „6 košės“esmė yra tame, kad reikia 6 dienas maitintis viena košės rūšimi (kasdien kita) iš eilės, o septintą dieną paruošti košę iš skirtingų kruopų mišinio.

Košių dietai sąrašas
1 diena – kvietinė košė
2 diena – sorų košė
3 diena – avižų košė
4 diena – ryžių košė
5 diena – miežinė košė
6 diena – perlinė košė
7 diena – 6 košių mišinys

Kiekvieną dieną iš ryto gerkite stiklinę vandens. Po pusės valandos galima pusryčiauti koše be druskos, cukraus ir sviesto. Paskui valgykite košę, kai išalksite. Galima išvirti sriubos su „dienos kruopomis“. Be košių, valgykite vaisius ir daržoves, tik nepadauginkite vynuogių ir bananų. 1-2 stiklinės kefyro per dieną taip pat leidžiama norma. Kartais galima neriebios mėsos ir žuvies. Gerkite daug paprasto vandens. Visiškai atsisakykite pieno, alkoholio, saldumynų ir miltinių.

Jei jūs turite problemų su virškinamuoju traktu, prieš pradėdami laikytis dietos pasikonsultuokite su gydytoju.
Per savaitę jūs pastebėsite, kad ne tik sulieknėjote, bet ir ženkliai pagerėjo savijauta. Plaukai ir nagai taps stipresni, o veidas išsivalys nuo įvairių uždegimų.

Išsisaugokite šią puikią dietą sau, o taip pat pasidalinkite ja su draugais. Geresnės turbūt dar nesugalvojo!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page