Atsargiai su šiomis dovanomis: 7 dovanos, kurios neša nelaimę!

Įžymi pranašė Vanga kadaise pasakė: „ Vienomis dovanomis džiaukis, kitų saugokis”. Iš tikrųjų, pasak liaudies išminties, yra dovanų su neigiama potekste, ir jų reikėtų vengti.

Mes siūlome išsiaiškinti, kokios dovanos gali nešti nelaimę ir ką daryti, kad apsaugotumėt save ir artimuosius nuo jų.

Ko negalima dovanoti:

Peilio

Peilius, žirklės ir kitus kerpančius-pjaunančius daiktus žmogus turi įsigyti pats. Ant aštrių daiktų ašmenų kaupiasi neigiama energija. Jei dovanoja tokią dovaną, pabandykite nusipirkti ją, nors ir už simbolinį mokestį.

Laikrodžio

Jie skaičiuoja laiką. Atrodo, nieko ypatingo, bet laikrodžiui yra būdinga sustoti. Kad tokia dovana nesimbolizuotų laimingo gyvenimo galo, geriau sumokėti už ją kelias monetas.

Piniginės

Gavę dovanų tuščią piniginę, jūs rizikuojate prarasti sėkmę ir pinigus. Joje turi būti nors centas! Geriau jau nusipirkti tokią dovaną, kad per pasaulį su terba netektų eiti …

Nosinės

Daugelyje tautų yra tradicija dovanoti per laidotuves nosines. Jos yra glaudžiai susijusios su ašaromis ir liūdesiu. Beje, popierinės servetėlės – praktiškiau …

Perlo

Tokia dovana gali lemti bėdą, netektį ir ligas. Daugelyje šalių jos simbolizuoja našlių ir našlaičių ašaras.

Veidrodis

Veidrodis yra pernelyg mistiškas daiktas, kad jį galima būtų lengvai dovanoti ir priimti. Manoma, kad jis gali atimti grožį, jaunystę ir gyvenimo džiaugsmą. Ypač reikia bijoti senovinių veidrodžių.

Pirštinių

Daugybė žmogaus pavergimo magiškų ritualų yra susiję su pirštinėmis. Todėl tokios dovanomis paprastai apsikeičiama dėl viso pikto (akis už akį, kaip sakoma).

Liaudies prietarus galima traktuoti įvairiai: su šypsena, abejingai ir rimtai. Svarbiausia, kad dovana būtų dovanojama iš visos širdies, be piktų kėslų, ir tada jokios mistinės jėgos niekam nepakenks!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page