5 dalykai, kuriuos verta padaryti prieš miegą, kad ryte jaustumėtės puikiai

Jūs dažnai rytais jaučiate nuovargį, bejėgiškumą? Tikėtina, priežastis tame, kad jūs neteisingai ruošiatės miegui. Štai 5 naudingi ritualai vakarais, kurie padės jums ryte būti žvaliam.

1. Vakarienė – likus 3 valandoms iki užmigimo.

Dažnai prieš eidami miegoti daugelis suvalgo sumuštinį su sūriu ar dešra ir tik tada eina miegoti. Juk kartais po vakarienės jaučiamas alkis. Geriausias variantas – stiklinė kefyro ar truputis daržovių. Bet jeigu jau visai užkamavo alkis, galima suvalgyti vieną virtą kiaušinį.

2. Tempimas, joga ar vakarinis pasivaikščiojimas.

Tai geras jūsų aktyvumo variantas. Jis visiškai nevargina po darbo dienos ir padeda greitai užmigti.

3. Mitybos racionas dienai.

Pagalvokite apie tai, ką jūs valgysite pietums arba ką užkąsite darbe. Tai ir mitybos sutrikimus pašalins, ir sutaupys jūsų laiko.

4. Miegamojo vėdinimas, tamsių užuolaidų naudojimas, telefono atsisakymas.

Šie veiksmai naudingi visiems, o ne tik kenčiantiems nuo nemigos. Tegu tai taps jūsų taisykle, ji padės pilnavertiškai pailsėti.

5. Svarbiausia – jūsų hobis.

Juk ne iš karto griūti į lovą, kai artėja metas miegui! Reikia kažkuo save pradžiuginti. Tegu tai būna jūsų hobis arba muzikos klausymas, knygos skaitymas, šilta vonia, kaukė veidui, skambutis draugei. Bet tik ne maistas, tuo labiau mėgstamas gardumynas!
Tačiau geriau už visus šituos net ir malonius dalykus – tiesiog anksčiau atsigulti. Jūs pamatysite, kaip puikiai jausitės visą dieną.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page