Kai niekaip nepavyksta atsikratyti nešvarumų, į pagalbą ateina paprastas vandenilio peroksidas

Peroksidas gali pasitarnauti kaip alternatyva visai armijai buteliukų su buitine chemija, kurie užpildo lentynas vonios kambaryje.

Ekonomija gaunasi nemaža – standartinė talpa su vandenilio peroksidu atsieina pigiau nei euras, o padeda sutaupyti ne vieną dešimtį. Visos jo rekomendacijos naudojimui buityje patikrintos asmenine patirtimi.

1. Baltos avalynės priežiūra.

Kedai, bateliai, batai – viskas greitai praranda prekinę išvaizdą.
Susidoroti su juodais įbrėžimais ir dėmėmis ant jų padės košelė, pagaminta iš valgomojo šaukšto vandens, valgomojo šaukšto peroksido ir dar vieno valgomojo šaukšto sodos.

Ji tepama dantų šepetėliu tiesiai ant nešvarumų židinio.
Nuplaunama po pusės valandos šiltu vandeniu kartu su jais.

2. Tarp kitko, naują dantų šepetėlį iškart nusipirkus galima išdezinfekuoti tirpalo su 3% peroksidu, paruoštu santykiu „vienas prie vieno“, pagalba.

Užteks minutės skalavimo.

3. Valant šaldytuvą nepakenks dezinfekcija purškiant to paties 3% peroksido tirpalą. Pabaigoje galima viską sausai išvalyti servetėle.

4. Be to, peroksidas – puiki priemonė nuo pelėsio.

Peroksido buteliuką reikia sumaišyti su tokiu pat kiekiu acto, 50 ml boro rūgšties ir 200 ml vandens. Užtepti gautą skystį ant pelėsio vonioje ar pirtyje 20 minučių, nuplauti.

5. Nemalonių kvapų šalinimas. Pavyzdžiui, plastikiniuose konteineriuose, kurie su laiku labai juos sugeria. Neskiestas peroksidas pulverizatoriaus pagalba išpurškiamas ir nuplaunamas po poros minučių.

6. Medinė pjaustymo lenta nuplaunama nuo nemalonių kvapų tokiu pat būdu.

7. Ir net plastikinius langus galima išplauti iki pirminio spindesio 3% peroksido, užpurkšto ant jų paviršiaus, pagalba.
Po to viskas tiesiog nuvaloma sausa servetėle – nebus nei dryžių, nei nešvarumų, nei riebių dėmių.

You cannot copy content of this page