Elektrikas pataisė senutei instaliaciją, o paskui padarė kažką tokio šaunaus, ko ji visiškai nesitikėjo

72 metų Glorija Skot iškvietė elektriką Džoną Kini, kad jis jos namuose pataisytų instaliaciją.

Susipažinkite su Džonu Kini, elektriku ir remonto specialistu iš Masačiusetso, kuriam neseniai paskambino 72 metų Glorija Skot dėl šviestuvo, kuris nustojo šviesti.

Taigi, Kini atėjo, kad viską patikrintų, ir, žinoma, šviestuvas neveikė…kartu su daugybe kitų daiktų, kuriems smarkiai reikėjo remonto.
Pusė namų apšvietimo prietaisų nedirbo, didelė dalis instaliacijos buvo sugedusi, lubos įgriuvo, buvo aptiktos rimtos problemos su vandentiekiu, o galinis kiemas panėšėjo į džiungles.

Vaizdas taip sukrėtė vyriškį, kad jis suprato turintis kažką su tuo daryti.
Tačiau Kini aptiko name žymiai daugiau problemų ir nusprendė, kad su tuo reikia kažką daryti.

Taigi, jis surinko savanorius, kad sutvarkytų galinį senutės kiemą ir padarytų name taip reikalingą remontą.
Suprantate, Glorija – 72 metų moteris, kuri vos suduria galus, ir ji neturi šeimos, kuri galėtų padėti jai susidoroti su problemomis ir sunkumais. Todėl Kini nusprendė surinkti kelis savanorius ir padėti senutei apsitvarkyti ir padaryti kai kuriuos remonto darbus.
Visi nuoširdžiai ir gerai padirbėjo, tačiau to nepakako.

Todėl jis organizavo lėšų rinkimą ir už surinktus pinigus nupirko remontui reikalingas medžiagas, surinkęs profesionalių meistrų komandą, kurie kartu su kai kuriais ne mažiau kvalifikuotais savanoriais pašventė savo laiką pagyvenusios moters namo remontui.

Tačiau to nepakako, todėl vyras suorganizavo lėšų rinkimą būtinų medžiagų remontui pirkimui, o taip pat surinko profesionalų komandą, kurie padėjo sutvarkyti Glorijos namą.

Deja, 72 metų moters finansinė padėtis yra sunki ir ji neturi šeimos, kuri galėtų ją palaikyti.
Be profesionalų, į pagalbą atėjo savanoriai, kurių kiekvienas padėjo kuo galėjo.

Ji turi rimtų problemų su vandentiekiu, kurias būtina išspręsti. Numatomas kapitalinis gipso kartono sienų keitimas, o taip pat viso būsto dažymas. Jos priekinės terasos plytiniai laiptai – tai nelaimingas atsitikimas, laukiantis savo valandos.

„Pas mane yra patyrusių profesionalų, kurie skirs savo laiką šiam reikalui. Aš noriu surinkti pinigų medžiagoms“,- paaiškino Džonas.
Taip gimė stebuklas. Visi savanoriai susirinko, kad užsiimtų rimtu remontu, jie padarė viską, nuo galinio kiemo atstatymo iki lubų bei sienų perdarymo, namo dažymo ir terasos remonto.

„Glorijos gladiatoriai“ dabar nepailsdami dirba prie senutės namo atstatymo.

Jie daro viską: nuo sienų dažymo iki stogo remonto ir sodo atkūrimo.
Vyrui, organizavusiam lėšų rinkimą, pavyko surinkti daugiau nei 110000 dolerių namo statybinėms medžiagoms. Be viso to, buvo žmonių, kurie aukojo maisto, kad savanoriai galėtų užkąsti darbo metu.

Turėkite omenyje, Glorijai neteko už tai sumokėti nė cento ir, žinoma, ji buvo beprotiškai dėkinga už tai.
„Pažiūrėkite į šiuos žmones…Jūs net negalite įsivaizduoti mano dėkingumo!“,- pasakė ji.

Geri savanorių darbai greitai ėmė rodytis internetiniuose leidiniuose ir pasklido kaip virusas.

Savanorių grupė dabar žinoma kaip „Glorijos gladiatoriai“ („Gloria’s Gladiators“) ir šiam projektui skirta visa Facebook grupė. Šiuo metu joje yra daugiau nei 14600 žmonių.

Ir panašu, kad jie neapsiribos tik šiuo namu, kaip paaiškino Kini: „Aš nenoriu, kad tai būtų pabaiga. Ir todėl mes davėme vardą mūsų komandai ir norime užsiimti tuo toliau“.

Šiuo metu surinkta daugiau nei 110000 dolerių, kuriuos komanda išleido medžiagoms ir įrangai namo remontui.
Remontas vis dar tęsiasi.

O štai tie patys laipteliai.


Ir savanorių komanda su namo šeimininke Glorija Skot.

You cannot copy content of this page